Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Миючий універсальний засіб для дезінфекції KRYSTAL -750 мл.

Виробник: KRYSTAL
Модель: K/1-D
106.00грн
з ПДВ: 120.25грн
  • В наявності

Опис KRYSTAL

Рідкий миючий і дезінфікуючий засіб для прямого застосування, яке призначене для дезінфекції та очищення поверхонь, об'єктів і інструментів, в тому числі обладнання, що використовується в зонах підвищеного епідеміологічного ризику, наприклад, перукарнях, салонах краси, масажних салонах, соляріях, фітнес-студіях, саунах , басейнах тощо. Також використовується в побуті або для дезінфекції різних поверхонь, об'єктів і технологічного обладнання при проведенні прибирання. Продукт відрізняється широким діапазоном дії (бактерицидну, фунгіцидну, мікобактеріцідним, анти туберкульозним, віруліцидні) і коротким часом дії (1 хвилина).
У той же час забезпечує очищення поверхні. Не містить хлору і видаляє більше 99,99% життєздатних форм мікроорганізмів. У кухні і ванній цінується за високу ефективність і приємний аромат.

Застосування:

На оброблювані поверхні рекомендується наносити засіб за допомогою розпилювача з відстані 40-50 см. Засіб може бути використано для погружной дезінфекції, наприклад, для дезінфекції в перукарнях, салонах краси, масажних салонах тощо. В цьому випадку, приготувати розчин в співвідношенні 1: 1 з водою і залишити інструменти в робочому розчині на 60 хвилин. Після закінчення обробити поверхню водою. Дезінфікуючий засіб залиште впливати потрібний час (дивись таблицю).

Суха поверхня не є проблемою. Після закінчення цього часу поверхню дезінфікована. Під час обробки поверхня не можна мити або протирати - процес дезінфекції буде припинено достроково.

 

Спектр впливу:

Бактерицидний - бактерії G + і G-, в тому числі туберкульозна паличка.

Фунгіцидний - більшість мікроскопічних грибів. Віруліцидної - ВІЛ, аденовіруси, паповавіруси, ротавіруси, гепатит В і С (HBV, HCV). Біоцидний тип: 2, 4 (побут, охорону здоров'я, харчова промисловість).

Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: Дезінфікуючий засіб, миючий засіб, засіб для очищення поверхонь