Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Миючий дезинфікуючий засіб поверхонь KRYSTAL Sanan Klasik-5 л

Виробник: KRYSTAL
Модель: K/5-D
220.05грн

  • В наявності

Опис KRYSTAL

Рідке дезінфікуючий засіб, що містить активний хлор, який надійно знищує бактерії, водорості, нижчі гриби і віруси. Продукт призначений для дезінфекції поверхонь і предметів в сфері громадського харчування, здоровоохраненіі, в сфері велнес послуг і в інших видах діяльності з підвищеним епідеміологічним ризиком. Використовується, наприклад, для дезінфекції підлог, меблів, кухонного і санітарно-технічного обладнання, дезінфекції поверхонь в харчовій і сільськогосподарській промисловості, відбілювання тканин тощо. Він також підходить для очищення питної води і води в плавальних басейнах.

Застосування:

- Для регулярного користування підготувати робочий розчин в співвідношенні 1: 10 (1 л засобу на 10 л води) і потім нанести на поверхню за допомогою швабри, ганчірки або розприскувачі. Залишити реагувати протягом 10-30 хвилин, а потім витерти або промити поверхню чистою водою.
- Для дезінфекції поверхонь в харчовій промисловості, сільському господарстві та охороні здоров'я, підготуйте такий же робочий розчин і нанесіть на оброблювані поверхні.
- Для більш сильного і швидкого ефекту рекомендуємо температуру збільшити до 45 ° C - 60 ° C.

Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: Дезінфікуючий засіб KRYSTAL Sanan Klasik- 5 л, миючий, дезінфікуючий засіб,