Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Дезінфікуючий і протигрибковий засіб KRYSTAL Sanan

Виробник: KRYSTAL
Модель: K/S-1-D
112.00грн
з ПДВ: 130,00грн
  • В наявності

Рідкий миючий засіб, який призначений для дезінфекції та в той же час для миття поверхонь і предметів в харчовій галузі, сфері харчування, охорону здоров'я та інших зонах епідеміологічного ризику. Містить активний хлор, який надійно знищує бактерії, водорості, нижчі гриби і віруси. Використовується, наприклад, для миття та дезінфекції підлог, меблів, кухонного начиння і гігієнічного устаткування, для поверхневого миття та дезінфекції в харчовій промисловості і сільськогосподарської галузі, для відбілювання тканин і так далі.

 

Увага! Не використовуйте разом з іншими продуктами. Може звільняти небезпечні гази (хлор).

Інструкція по застосуванню:

Для поточного застосування приготуйте робочий розчин в співвідношенні 1: 10 (1 л засобу на 10 л води) і нанесіть його на поверхню за допомогою мопа, ганчірки або аерозольно. Залиште на 10-30 хвилин, а потім поверхню витріть або змийте водою. Для очищення і дезінфекції поверхонь в харчовій промисловості, сільськогосподарській сфері та охороні здоров'я приготуйте робочий розчин таким же чином, і нанесіть його на оброблювану поверхню. Для більш сильного і більш швидкого ефекту рекомендуємо температуру розчину збільшити до 45 ° - 60 ° C.

Продукт також може бути використаний для погружной дезінфекції з миючим ефектом для обробки дрібних предметів і інструментів. У робочий розчин (1: 10) занурте предмети на 30 хвилин, а потім промийте чистою водою. Для відбілювання текстилю приготуйте розчин 0,3 л Sananа на 40 літрів води. Після застосування тканини ретельно пополощіть в чистій воді.

Дезінфекція вольєрів, наприклад, для собак і кішок, підготувати робочий розчин (100 мл на 10 л гарячої води) і після нанесення залишити мінімум на 60 хвилин. При використанні в велнес сфері для миття та дезінфекції (басейнів, плитки, сауни, приміщення) підготувати робочий розчин в співвідношенні 1: 10 (1 л на 10 л води). Нанести на поверхню звичним способом і, потім промити чистою водою. Для кращого дезинфікуючого ефекту поверхонь і предметів рекомендуємо попередньо видалити органічні і неорганічні забруднення.

Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: дезінфекція, протигрибковий, кристал сану, миючий від грибка