Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Стаціонарний відлякувач собак і кішок Leaven LS-987S

Модель: Leaven LS-987S
1 380.00грн
з ПДВ: 1380грн
 • В наявності

Бризкозахищений стаціонарний відлякувач собак LS-987S - надійний засіб захисту від собак c інфрачервоним датчиком руху для виявлення тварин на дистанції прямої видимості до 12 метрів (до 85 м2), з комбінованим харчуванням батарейки / 220 В.

Опис відлякувача LS-987S

Випромінювані високочастотні вібрації, відчувають собаки і не сприймає людина. Ультразвук від собак не завдає тваринам шкоди, а лише змушує їх відчути дискомфорт.
Стаціонарний відлякувач собак забезпечує комплексний захист території Ваших садів, галявин і газонів, дворів. На відміну від брелків, LS-987S має 5 вигідних переваг:
*Виявлення наближаються тварин. ​
​*Запуск ультразвукового генератора високочастотних коливань при попаданні тварин в зону дії.
*Безперервна захист від собаки - 24 години на добу.
*Підключення до побутової електромережі або харчування від батарейок.
*Захищений від крапель і бризок.
 
Засіб від собак LS-987S може використовуватися:
 • в приміщенні - якщо Ви не бажаєте, щоб Ваш домашній вихованець заходив, наприклад, в кухню або зал;
 • на складах з товарами народного споживання і продуктами харчування, куди періодично навідуються в пошуках їстівного собачі зграї;
 • в ресторанах, столових, магазинах, підприємствах швидкого харчування, захист від собак не завадить в місцях, де стоять сміттєві баки;
 • близько садів, городів, квітників, щоб тварини топтали зелені насадження і не знищували урожай;
 • в приватному будинку для захисту прилеглого до двору простору.

Принцип роботи LS-987S:

 1. Складна інфрачервона система виявляє пробігають тварин з кутом пошуку 70 градусів, на відстані до 12 метрів і ефективно їх утримує за межами невидимою зони покриття, яка досягає 85 м2.
 2. Запускається вбудований генератор, передаючи ультразвук від собак в випромінювач на частоті від 18000 до 24000 Гц.
 3. Як тільки тварина, відчувши неприємну дію, поспішить піти із зони дії, генератор відключається.
 4. Оскільки більша частина електричної енергії споживається переважно в момент випромінювання, інфрачервоний пошук дозволяє значно заощадити на платежах за електроенергію.
Вбудований світлодіодний індикатор інформує про те, що відлякувач собак направляє коливання в бік виявлених тварин. Спеціальна випробувальна кнопка дозволяє перевірити працездатність.
Ще одна перевага - альтернативне харчування.

Ви можете підключити засіб захисту від собак до електричної мережі. Важливо, що з'єднання проводиться через понижуючий блок живлення (адаптер). Це підвищує безпеку. Роз'єм під'єднується в спеціальне гніздо на корпусі. Якщо електрику раптово відключили, або передбачається епізодично використовувати ультразвук для собак, є другий варіант - живлення від двох алкалайнових батарейок напругою 9В.

Ви можете встановити ультразвуковий відлякувач собак LS-987S на стіні, стовпі, паркані - практично скрізь, де поблизу бродять небезпечні зубасті чотириногі, здатні завдати травми шляхом укусів, викликати страх, особливо у дітей, пенсіонерів та осіб, які страждають серцевими захворюваннями, а також заразити сказом.
Є варіант встановити прилад для відлякування собак на землі, для чого використовується додатковий пластмасовий кожух і стійка.
 1. Вийміть основний електронний модуль із захисного корпуса, висунувши його на себе.
 2. Відкрийте відсік для елементів живлення та встановіть 2 батареї або підключіть адаптер живлення до відповідного роз'єму на задній панелі.
 3. Помістіть основний блок назад в захисний кожух. Встановіть відлякувач для собак на ніжку і вставте її в землю так, щоб основний блок знаходився на відстані 30-40 см над землею. При монтажі на стіні, відстань між апаратом і землею має становити 30-90 см.
 4. Встановіть перемикач в положення ON. Інфрачервоному датчику руху необхідно 30 секунд для розігріву. Після закінчення цього часу червоний індикатор засвітиться. Це сигнал готовності до роботи. Ви можете натиснути на кнопку ТЕСТ, щоб перевірити чи працює випромінювач і справний датчик руху. Для закінчення тестування натисніть кнопку ТЕСТ знову.
Якщо ультразвук для собак працює від елементів живлення, проведіть рукою в захищається зоні. Якщо червоний індикатор засвітився - пора міняти батарейки. Перед цим встановіть перемикач в положення OFF.
Особливості застосування LS-987S

 

Після кількох днів роботи, можна буде зрозуміти, яку територію захоплює інфрачервона система і ультразвук проти собак. Можливо доведеться трохи повернути засіб від собак або перемістити на інше місце, підняти вгору-вниз.
Враховуйте, що ультразвук відлякує собак не проникає крізь перешкоди - стіни, паркани без щілин. Послабити захист від собак можуть крони дерев і чагарники.
Якщо установка проводиться в приміщенні, переконайтеся, що у Ваших домашніх вихованців є можливість вийти з зони, що охороняється.
Якщо протягом якогось часу у Вас немає необхідності в захисті, наприклад, Ви їдете з дачі, вимкніть адаптер від мережі.
Відстежуйте, щоб лінза ІК-датчика завжди була чиста. Очищайте її за допомогою вологого дрантя.

Характеристики LS-987S​:

Тип відлякувача собак стаціонарний
Дальність дії до 12 м
Площа дії 85 кв.м
Кількість випромінювачів 1 шт.
Звуковий тиск н/д
Частота випромінювання 18-24 кГц
Тип випромінювання безперервне
Тип живлення батарейка "Крона", сеть 220В
Кількість елементів живлення 2 шт.
Датчик руху є
Додаткові функції ні
Вага 240 г
 Виробник  Тайвань
Гарантія 12 міс.
 
Отпугиватели
НАДАЄ ВПЛИВ НА: собак/ кошек/
ПЛОЩА ОХОПЛЕННЯ, кв.м: 85
Живлення: 220В или 2 батарейки 9В
Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари