Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Стаціонарний відлякувач Leaven LS-937CD від собак, котів, білок, зайців, лисиць

Модель: LS-937CD
960.00грн
з ПДВ: 960грн
 • В наявності

Ультразвуковий відлякувач собак LS-937CD - засіб цілодобового захисту від собак для комерційного використання або оборони приватного будинку, з зоною прямої дії до 15 м (200 м2), з живленням від електричної мережі змінного струму (~ 220 В) через адаптер.

Опис відлякувача LS-937CD​

Пристрій для відлякування собак виробляє ультразвук від собак, кішок, білок, лисиць.  Принцип дії заснований на специфіці слухового апарату тварин. Ультразвук для собак не чуємо людиною, але сприймається тваринами, для яких ультразвукові коливання є дискомфортними - "тиснуть на вуха", але не небезпечними, тому їх єдина реакція - поступово ретируватися геть. Стаціонарний відлякувач собак LS-937CD на відміну від брелків гарантують широким ультразвукової охоплення 24 години на добу, під надійним захистом випромінювання перебуває вся територія, згідно з паспортними даними:
-площа, на яку поширюються ультразвук, досягає близько 200 квадратних метрів відкритого простору віяловій форм;
-кут поширення звуку становить близько 90 градусів.
Прилад для відлякування собак може використовуватися як зовні так і всередині приміщення.
Стаціонарний ультразвуковий відлякувач собак ефективно використовують організації громадського харчування і харчової галузі (ресторани, їдальні, кафе, магазини) - ці компанії змушені шукати метод як відлякати собак, що збираються в місцях винесення харчових відходів, біля сміттєвих баків. Тварини можуть розкидати залишки їжі, розводити антисанітарію і накидатися на людей, вважаючи, що ті зазіхають на їх територію.
 
Рекомендації по монтажу відлякувача LS-937CD​:
Пристрій для відлякування собак складається з елементів:
основний модуль;
блок живлення;
6-метровий шнур-подовжувач низьковольтного харчування;
спеціальна монтажна кришка.
Установка проводиться на зовнішню стіну будівлі, виступ, паркан або стовп. Червоний світлодіодний індикатор після включення в мережу буде світитися, вказуючи на входження в робочий режим.
 1. Видаліть основний модуль з монтажною кришки за допомогою тонкого тупого леза, яке слід акуратно просунути і повертати між задньою частиною пристрою і кришкою. Модуль при цьому висунеться.
 2. Закріпіть кришку на такій висоті від землі, на якій знаходяться тварини, яких треба вигнати (собаки - близько 1 метра, кішки - близько 0,5 метра). Закріпити можна на стіні на відстані, що дозволяє підключитися до електричної розетки.
 3. Поверніть основний модуль, втолкнув його назад в монтажну кришку.
 4. З'єднайте мережевий шнур і блок живлення з основним модулем.
 5. Після підключення блоку живлення, червоний світлодіод буде світитися, вказуючи, що все працює нормально.
 6. Після монтажу перевірте, захоплюється чи все необхідне Вам простір. Можливо доведеться трохи зміститися для зміни напрямку проміння.

Особливості експлуатації відлякувача LS-937CD​

 1. Поширення ультразвукових коливань підпорядкування тим же законам, що й звукові хвилі. Ультразвук проти собак діє тільки в зоні прямої видимості, при цьому амплітуда коливань затухає з кожним метром. Перешкоди, що зустрічаються на шляху - бетонні і дерев'яні паркани (якщо немає отворів), крони дерев, кущі, густа зелена рослинність значно послаблюють ефект.
 2. Виключіть вплив погодних явищ, зокрема крапель дощу. Якщо випромінювач в зимовий час доби буде забитий снігом, то на відлякування собак розраховувати не варто. Виділіть трохи свого часу - зробіть козирок, а ще краще під час дощової погоди або бурі видаліть основний блок з монтажної коробки і відключіть захист від собак з розетки. Не забувайте про небезпеку блискавки. Краще перестрахуватися.
 3. Вимикайте блок живлення, якщо недалеко гуляють Ваші домашні вихованці. Зайві хвилювання їм ні до чого.
 4. Прилад для відлякування собак і котів не примушує тварин бігти геть - ультразвук створює дискомфорт для чотириногого, і воно з часом залишає неприємну зону.
 5. Якщо потрібно відлякувати собак на площу більше, ніж зона дії одного приладу, необхідно купити кілька відлякувачів, розміщуючи їх так, щоб захистити від бродячих собак всю територію.

Характеристика відлякувача LS-937CD​

Площа дії 200 кв.м
К-ть випромінювачів 1 шт.
Тип отпугивателя собак стаціонарний
звуковий тиск
130 дБ
частота випромінювання
16-23 кГц
Тип випромінювання
безперервне
Тип живлення  220В
К-ть батареек ні
Датчик руху ні
Додаткові функції кріплення на стіну
Вага 255 г
Виробник Тайвань
Гарантія 12 міс.
   

Дальність дії - до 15 метрів!

 

Отпугиватели
НАДАЄ ВПЛИВ НА: собак/ кошек/ лисиц/ белок/ зайцев
ПЛОЩА ОХОПЛЕННЯ, кв.м: 200
Живлення: сеть 220В
Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари