Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Відлякувач кротів і мурах Leaven LS-997R

Модель: Leaven LS-997R
690.00грн
з ПДВ: 690грн
 • В наявності

Вартість батарейок +48 грн.

Опис відлякувача LS-997R

Відлякувач кротів, інших підземних гризунів (польових мишей, землерийок, ховрахів) і вуличних мурах LS-997R Leaven відрізняється міцним корпусом у вигляді циліндра з загостреним кінцем, захищений від атмосферних впливу, безпечний для людей, домашніх тварин, грунтових комах.

Пристрій для відлякування кротів за рахунок вбудованого обертового ексцентрика виробляє механічні коливання, що поширюються в шарі грунту у вигляді пружних вібрацій на десятки метрів в окружності, які змушують гризунів і мурах покинути місця проживання.
Електронний Антикріт - це найбільш гуманний і дружній до навколишнього середовища спосіб стримувати гризунів, які порушують естетичний вигляд газонів і галявин і підривають коріння домашніх рослин, за межами території, що захищається. Звільніть ландшафт від риють гризунів і докучливих мурах назавжди - позбутися від крота реально!
Підземні гризуни не наділені прийнятним зором, яке цілком компенсується розвиненим слухом і здатністю відчувати на значній дистанції вібрацію землі, що з успіхом використовує електронний відлякувач кротів, що відноситься до сучасних інноваційних засобів відлякування і здатний виганяти не тільки кротів, але і але і вуличних мурах, які низькочастотні вібрації ґрунтових шарів сприймають як небезпеку, у них виникає почуття тривоги, і бажання покинути некомфортне місце.
Щоб досягти ефекту, відлякувач мурах, кротів, і підземних гризунів генерує хвилі в звуковому діапазоні, що розходяться хаотичним чином від місця установки кошти від кротів (електронна схема відлякування ASIC (Application Specific Integrated Circuit)). Період між найближчими вібраціями звукових хвиль становить не постійне значення 15 ~ 75 с, як результат - кроти і мурашки не можуть пристосуватися. Після деяких коливань, пов'язаних з небажанням йти в насиджених місць, кроти починають рити підземні ходи в протилежному до джерела підозрілого звуку напрямку в спробі піти якомога швидше від стала незатишною території. Мурахи теж йдуть, щоб влаштуватися на новому тихому, спокійному місці, віддаленому від дратівливих коливань.
Пристрій для відлякування кротів забезпечено унікальною функцією глибокого сну, знайомої власникам ноутбуків, завдяки якій відлякувач кротів і мурах LS-997R знижує споживання енергії від автономного джерела практично до нуля, що подовжує час роботи засоби від кротів до 10 місяців.
Повне вигнання кротів і мурах спостерігається протягом 7 тижнів безперервного впливу з моменту установки і залежить від різновиду, складу і щільності ґрунту. Іноді пошкодженим земельним ділянкам, городах необхідно до 6 тижнів, щоб відновитися за умови, що не з'являться нові земляні гризуни. Для запобігання повторного появи підземних шкідників, необхідно, щоб відлякувач мурах, кротів працював цілодобово протягом теплої пори року. До настання перших заморозків або в разі ризику підтоплення ділянки, прилад для відлякування кротів слід витягти з грунту.

Підготовка до роботи і установка відлякувача LS-997R

Антикрот LS-997R не вимагає складних підготовчих процедур і тривалого обслуговування.

 1. Відкрутіть верхню кришку проти годинникової стрілки.
 2. Вийміть батарейний відсік і вставте 4 алкалайнові батарейки з урахуванням полярності. Якщо джерела живлення встановлені правильно, Ви протягом 15 секунд ви почуєте голос тієї першої вібрації. Чим гарний прилад для відлякування кротів, так це можливістю перевірки працездатності - пристрій функціонує в звичному для нас звуковому діапазоні.
 3. Помістіть назад батарейний відсік і затягніть верхню кришку для забезпечення захисту засоби від кротів від природних опадів.
 4. Для заміни елементів живлення просто повторіть кроки 1-3. Ваш прилад для відлякування кротів буде працювати цілодобово!
 5. Після установки батарей зробіть твердим предметом циліндрове поглиблення в грунті.
 6. Вставте відлякувач для кротів, мурах в шар грунту до рифленої насічки. При цьому кришка повинна залишитися на висоті близько 5 см над поверхнею землі. Хоча ніщо не заважає закопати прилад проти кротів повністю, тільки, щоб кришка хоча б виднілася, щоб в кінці сезону знайти і витягти пристрій. Повне занурення може знадобитися, якщо по галявині бігають діти - щоб не зачепилися або їздить газонокосілка.Вставьте відлякувач для кротів, мурах в шар грунту до рифленої насічки. При цьому кришка повинна залишитися на висоті близько 5 см над поверхнею землі. Хоча ніщо не заважає закопати прилад проти кротів повністю, тільки, щоб кришка хоча б виднілася, щоб в кінці сезону знайти і витягти пристрій. Повне занурення може знадобитися, якщо по галявині бігають діти - щоб не зачепилися або їздить газонокосарка.
 7. Для забезпечення максимальної ефективності добре ущільните грунт навколо корпусу. Не натискайте сильно на засіб від кротів, які не вдавлюють в грунт і не використовуйте молоток, щоб не вивести Антикріт з ладу.

Особливості та переваги відлякувача LS-997R

Розміщуйте електронний відлякувач кротів, мурах посередині ділянки, а також в місцях найбільшої активності кротів, що легко виявити по місцях виходу земляних гризунів назовні.
Якщо на ділянці землі розташовані колодязі, рови, льохи, споруди - штучні або природні поглиблення, необхідно використовувати кілька пристроїв, що перекривають ці зони і споруди з усіх боків. В іншому випадку випромінюються вібрації будуть перериватися і боротьба з кротом не досягне мети.
Ефективний радіус дії сильно залежить від типу грунту: суха, піщана або торф'яна грунт погано проводить вібрацію і тому іноді потрібні два засоби від кротів. Волога глина відмінно передає коливання. Не очікуйте миттєвого ефекту. Пристрій для відлякування кротів має залишатися включеним безперервно протягом не менше 7 днів, щоб земляні гризуни і мурахи почали залишати дільницю.
Відлякувач для кротів Leaven LS-997R вигідно відрізняється наступними перевагами:

 • солідна охоплювана захисними звуковими вібраціями область - до 1000 кв.м .;
 • випромінює по круговій діаграмі, близько 36 метрів в окружності. Це покриє ділянку середнього розміру;
 • захищений від природних явищ і продовжує функціонувати при дощі і тумані;
 • працює до 10 місяців від одного комплекту батарей;
 • виганяє цілий ряд підземних тварин-шкідників: кроти, мурахи, полівки, миші і ховрахи.

Характеристики відлякувача LS-997R

Радіус дії 18 м
Площа дії 1000 кв.м
Тип вібратору пъєзовібратор
Частота вібрації н/д
Циклічність вібрації 15-75 с
Тривалість вібрації 1.5-3.5 с
Висувна каретка є
Тип живлення батарейка "D"
Кількість батарійок 4 шт.
Середній ресурс батарійок ~10 міс.
Вага 330 г
Виробник Тайвань
Гарантія 12 міс.
Тип корпусу металевий
Отпугиватели
НАДАЄ ВПЛИВ НА: кротов/ землероек/ полевок/ сусликов/
Спосіб впливу: вібраційний
ПЛОЩА ОХОПЛЕННЯ, кв.м: 1000
Живлення: на батарейках "D"
Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари