Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Відлякувач змій Leaven LS-107

Модель: Leaven LS-107
900.00грн

  • В наявності

Опис  Leaven LS-107 - відлякувач змій

Площа дії - 300 кв.м. Призначений для захисту від змій на дачі, дозволяє позбутися від плазунів і підземних гризунів, включаючи кротів і землерийок в городі, на ділянці, в саду.  Останнім часом прилад для відлякування змій став дуже популярний і дозволяє захиститися від змій, яких стає все більше і більше.

Відлякувачі змій абсолютно безпечні для людей, комах, черв'яків, не заважають зростанню і розвитку рослин на захищається земельній ділянці. Секрет такої "лояльності" до навколишнього середовища і при цьому високого отпугивающего ефекту полягає в використанні підвищеної відчуття дотику плазунів, які стикаються практично всією поверхнею тіла з землею і чуйно сприймають будь-які коливання верхнього шару грунту.  Це необхідно зміям як для полювання на гризунів, так і для захисту, оскільки вібрації можуть нести сигнал небезпеки, що хитро використовує для захисту території площею до 300 кв.м. відлякувач змій LS-107 Leaven, генеруючи низькочастотні коливання в звуковому діапазоні, тільки передані не по повітрю, оскільки гадюки і вужі не дуже добре чують, а направляються в поверхневий шар ґрунту. У перший час змії можуть порахувати, що коливання грунту носять випадковий характер, і незабаром припиняться, тому важливо щоб прилад для відлякування змій працював без перерви кілька місяців.

Особливості відлякувача змій LS-107

Основний елемент, безпосередньо передає вібрації в грунт для відлякування змій - циліндричний легкосплавний корпус, надійно захищений від іржі, і механічних пошкоджень. Усередині корпусу майже весь простір займає батарейний відсік для розміщення чотирьох великих батарейок типорозміру D по 1,5 В. Також при розміщенні батарей можна побачити сам пристрій управління на електронній платі, яка направляє електричні імпульси на виконавчий механізм - ексцентрик на осі мікроелектродвигунів. Якщо батареї не розряджені і встановлені з дотриманням полярності, Ви почуєте звук першої вібрації тривалістю 20 секунд.
Вся конструкція закривається кришкою на різьбі для майже повної герметизації.

Встановлення відлякувача змій

Відлякувач змій поміщається в отвір в грунті, викопане під кутом 30 °, щоб коливання передавалися як у верхньому шарі грунту, так і безпосередньо на поверхні. 

Пластмасова кришка повинна залишатися над землею - це своєрідний маркер, щоб в кінці сезону витягти назад відлякувач змій LS-107. Після приміщення в землю, коли пройде перший дощ, грунт осяде, тому додатково підсипте землю і утрамбуйте - якщо корпус відлякувач НЕ буде щільно контактувати з землею, вібраційна енергія для відлякування змій не надсилатимуться в повному обсязі і радіус дії знизиться. 

Грунт - не важливо яка: піщана, глиниста або чорнозем - відмінно проводить низькочастотні коливання за рахунок стиснення і розтягування шарів, тому зрозуміло, що якщо зустрічається перешкода у вигляді наприклад колодязя, басейну або вигрібної ями, енергія буде марно розсіюватися в зазначених порожнинах. Звичайно, ніщо не заважає встановлювати заново відлякувач змій кілька разів, вибираючи найкраще місце, але рекомендується провести найпростіші планувальні роботи заздалегідь, щоб вібрації передавалися безперешкодно в усі сторони.

 

Причини купити відлякувач змій в декількох примірниках:

  1. Щоб обійти природні перешкоди у вигляді ям і канав.
  2. Якщо площа ділянки досить велика і в кілька разів перевищує радіус ефективного відлякування змій, зазначений в паспорті - до 300м2.

Протягом декількох діб після початку роботи, відлякувач буде виганяти змій, що викличе їх підвищену активність - будьте уважні. Прилад до відлякування змій може працювати аж до перших заморозків, тоді його слід вийняти.

 

Від якості та справності батарейок, від вологості навколишнього середовища, залежить тривалість роботи відлякувача змій - від 1 до 6 місяців.

Характеристики відлякувача змій LS-107

Тип вібратору мотор з ексцентриком
Частота вібрації н/д
Цикличність вібрації 15-75 с
Тривалість вібрації 1.5-3.5 с
Висувна каретка є
Тип живлення батарейка "D" 1.5В
Кількість батарейок 4 шт.
Середній ресурс батарейок ~6 міс.
Вага 400 г
Виробник Тайвань
Гарантія 12 мес.
Тип корпусу металевий
Отпугиватели
НАДАЄ ВПЛИВ НА: змей/ кротов
Спосіб впливу: вібраційний
ПЛОЩА ОХОПЛЕННЯ, кв.м: 300
Живлення: на батарейках "D"

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари