Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Відлякувач кротів Leaven LS-997

Модель: Leaven LS-997
640.00грн
з ПДВ: 640грн
  • В наявності

Вартість батарейок +48 грн.

Опис відлякувача LS-997

Це недорогий пристрій для захисту від кротів, землерийок і полівок в герметичному алюмінієвому корпусі. Кротопуги з постійною періодичністю генерує механічні коливання, які лякають підземних шкідників і змушують їх йти в інше місце. Максимальна площа дії - до 1000 кв.м.

Вібраційний Антикріт за рахунок вбудованого обертового ексцентрика виробляє механічні коливання, що поширюються в шарі грунту у вигляді пружних вібрацій на десятки метрів, які змушують гризунів покинути місця проживання. Новий електронний відлякувач кротів - це найбільш гуманний і дружній до навколишнього середовища спосіб утримувати гризунів, що псують естетичний вигляд газонів і підривають коріння домашніх дерев і чагарників, за межами садів і галявин. Позбавте Ваш квітучий сад і улюблену галявину від риють гризунів назавжди! Боротьба з кротами починається.

Більшість підземних гризунів мають поганий зір, але натомість природа наділила їх дуже розвиненим почуттям слуху і здатністю відчувати на відстані вібрацію землі, прилад для відлякування кротів використовує ці якості і виробляє з інтервалом 15 секунд і частотою 300 Гц звукові коливання, що розходяться по колу на загальній площі близько 1000 кв.м. Пристрій для відлякування кротів лякає і дратує гризунів. Кроти починають рити підземні ходи в протилежному до джерела шуму напрямку в спробі піти якомога швидше. У пошуках спокійного місця проживання, харчування та розмноження, кроти влаштуються в тихих місцях, далеко від ділянки, що захищається.

Повний відлякування кротів проявляється протягом 4 тижнів безперервного впливу з моменту монтажу і залежить від різновиду, складу і щільності ґрунту. Іноді пошкодженим земельним ділянкам, городах необхідно до 6 тижнів, щоб відновитися за умови, що не з'являться нові земляні гризуни. Для запобігання повторного появи підземних шкідників, необхідно, щоб відлякувач для кротів працював цілодобово протягом теплої пори року. До настання перших заморозків або в разі ризику підтоплення ділянки, Антикріт слід викопати із землі.

Підготовка до роботи та установка відлякувача LS-997

Антикрот LS-997 Leaven не вимагає складних підготовчих процедур і тривалого обслуговування.

  1. Відкрутіть верхню кришку проти годинникової стрілки.
  2. Вийміть батарейний відсік і вставте 4 алкалайнові батарейки з урахуванням полярності. Якщо джерела живлення встановлені правильно, Ви протягом 15 секунд ви почуєте голос тієї першої вібрації. Чим гарний відлякувач кротів LS-997, так це можливістю перевірки працездатності - пристрій функціонує в "рідному" для нас звуковому діапазоні.
  3. Помістіть назад батарейний відсік і затягніть верхню кришку для забезпечення захисту засоби від кротів від природних опадів.
  4. Для заміни елементів живлення просто повторіть кроки 1-3. Ваш прилад для відлякування кротів буде працювати цілодобово!
  5. Після установки батарей зробіть твердим предметом циліндрове поглиблення в грунті.
  6. Вставте засіб проти кротів в шар грунту до рифленої насічки. При цьому кришка повинна залишитися на висоті близько 5 см над поверхнею землі.
  7. Для забезпечення максимальної ефективності добре ущільните грунт навколо корпусу приладу. Не натискайте сильно на засіб від кротів, які не вдавлюють в грунт і не використовуйте молоток, щоб не вивести відлякувач для кротів з ладу.

Особливості та переваги відлякувача LS-997

Розміщуйте електронний відлякувач кротів посередині ділянки, а також в місцях найбільшої активності кротів, що легко виявити по місцях виходу гризунів назовні. Якщо на ділянці землі розташовані колодязі, рови, льохи, споруди - штучні або природні поглиблення, необхідно використовувати декілька приладів, що перекривають ці зони і споруди з усіх боків. В іншому випадку випромінюються вібрації будуть перериватися і не досягати мети. Ефективний радіус дії сильно залежить від типу грунту: суха, піщана або торф'яна грунт погано проводить вібрацію і тому іноді потрібні два засоби від кротів. Волога глина відмінно передає коливання. Не очікуйте миттєвого ефекту. Пристрій для відлякування кротів має залишатися включеним безперервно протягом не менше 7 днів, щоб земляні гризуни почали залишати дільницю. Відлякувач для кротів Leaven LS-997 вигідно відрізняється наступними перевагами:

алюмінієва оболонка захищає від корозії і механічних впливів;
відлякувач кротів випромінює по круговій діаграмі, близько 36 метрів в окружності. Це покриє ділянку середнього розміру;
захищений від природних явищ і продовжує функціонувати при дощі і тумані;
працює до півроку від одного комплекту батарей;
виганяє цілий ряд риють гризунів: кроти, земляні білки, а також землерийки, полівки, миші і ховрахи.

Характеристики відлякувача LS-997

Радіус дії 18 м
Площа дії 1000 кв.м
Тип вібратора п"єзовібратор
Частота вібрації ~300 Гц
Цикличность вібрации ~15 с
Тривалість вібрації н/д
Висувна каретка є
Тип живлення батарейка "D"
Кількість батарейок 4 шт.
Середній ресурс батарейок 4-6 мес.
Вага 330 г
Виробник Тайвань
Гарантія 12 міс.
Тип корпусу металевий
Отпугиватели
НАДАЄ ВПЛИВ НА: кротів/ землерийок/ полівок/ ховрахів/
Спосіб впливу: вібраційний
ПЛОЩА ОХОПЛЕННЯ, кв.м: 1000
Живлення: на батарейках "D"
Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари