Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

CLEAMEN 442-1л. - миючий засіб для миття підлог

Виробник: CLEAMEN
Модель: 442/5
700.87грн
з ПДВ: 734.45грн
  • В наявності

Назначение CLEAMEN 442.

Прибирання - усунення вапняних наносів, цементних залишків, фарб після фарбування, залишків цементу на підлогової плитки, а також магнезіальних і мінеральних відкладень. Перед прибиранням поверхню спочатку зволожити водою, потім нанести розчин. Після усунення нечистот, поверхня кілька раз прополоскати чистою водою. Глянсову плитку для підлоги рекомендується після миття нейтралізувати легким засобом Cleamenem 110, що наноситься з напірного розпилювача, і відполірувати мопом паперовий.
Для періодичної і щоденного прибирання застосовується у ванних кімнатах і санвузлах, де утворюється вапняний наліт, мінеральні відкладення і іржа. Засіб можна застосовувати в басейнах, бальнеологічної і курортній сфері, а також в промисловому виробництві. Відновлює і очищає цементні шви, проте при підвищеній концентрації ці шви роз'їдає.

Запобігайте тривалий контакт кошти з елементами з нержавіючої сталі. Не застосовувати в комбінації з виробами на базі активного хлору. Не застосовувати на дерев'яну і фанерну меблі.
Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: засіб для миття підлог, 442, засіб для прибирання, миючий для підлог, засіб для ручного прибирання, машинна прибирання.