Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Миючий машинний засіб для підлог CLEAMEN 145 DEEPON ​​- 5 л.

Виробник: CLEAMEN
Модель: 145/5
603.50грн
з ПДВ: 633.15грн
  • В наявності

Призначення  CLEAMEN 145 DEEPON

Пінний засіб, призначений для очищення всіх твердих водостійких і щелочестойких підлог, таких як ПВХ, лінолеум (включаючи вкриті воском), глазурований і неглазуровані плитку для підлоги, гранітні, мармурові та вапнякові поверхні, поверхні Тeraso, цегляні і бетонні поверхні, включаючи монолітні підлоги, гумові підлоги, підлоги спортивних залів, лакований паркет і підлоги з шпунтованих дощок.

 

Не застосовувати для підлог з необробленого, незабарвленого дерева.

Засіб відрізняється винятковою толерантністю до поверхонь і високим біологічним розпадом. Цей виріб рекомендується застосовувати в приміщеннях мають біологічну очисну станцію стічних вод. Засіб придатне для машинного і ручного застосування.

Розчин, розведений згідно таблиці, наносити на поверхню автоматом для підлоги або дискової машиною з педом або щіткою в залежності від типу поверхні. При ручному очищенні застосовувати аксесуари з мопом і двухведёрную систему збиральних візків. При регулярному застосуванні засобу в підвищених концентраціях, рекомендуємо приблизно один раз в тиждень помити підлогу чистою водою.

Засіб можна застосовувати і в об'єктах мають біологічну очисну станцію стічних вод.

Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: миючий засіб для генерального прибирання, миючий для підлог, 145, миючий для машинного збирання,