Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Ополіскувач посуду для посудомийних машин CLEAMEN 231 - 20 л.

Виробник: CLEAMEN
Модель: 231/20
2 305.74грн
з ПДВ: 2514.68грн
  • В наявності

Призначення  CLEAMEN 231

Рідке, висококонцентрований обполіскувати і поліруючий засіб, призначений для професійних посудомийних і стекломоечних машин з автоматичним дозуванням.

Перешкоджає утворенню слідів від мінеральних опадів і усуває залишки нечистот на миється посуд, надає посуді блиск. Засіб призначений для другої фази миття (ополіскування і нейтралізація), після застосування засобу Cleamen 230 - машинне миття посуду, або кошти Cleamen 232 - машинне миття посуду ACTIVE

У порівнянні зі звичайними засобами, дозволяє досягати високої миючого ефекту при малій дозі і відповідній настройці згідно місцевих умов.

Застосування:
Для машинного ополіскування з автоматичним дозуванням, налаштувати дозуючий насос згідно виміряної жорсткості води і експлуатаційних умов в межах 0,2 - 1 г / літр води.

 

Рідке, нейтральне засіб для ополіскування і додання блиску для всіх типів професійних посудомийних машин і скла. Сприяє висиханню посуду і забезпечує високий блиск скла. Призначений для другої фази (ополіскування) після застосування засобу Cleamen 230 машинне миття посуду.

 

Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: миючий для кухні, засіб для посудомийних машин, ополіскувач посуду, 231, засіб для бурякомийне машин