Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Знежирювачах для кухні CLEAMEN 210 - 5 л.

Виробник: CLEAMEN
Модель: 210 - 5л.
390.64грн
з ПДВ: 412.72грн
  • В наявності

Призначення CLEAMEN 210 

Засіб призначений для очищення всіх кухонних поверхонь і обладнання, включаючи поверхні з нержавіючої сталі і ламіновані поверхні.

Виріб має сильне знежирюючий вплив і виразний миючий ефект в харчової та промислової областях. Добре очищає витяжні шафи, жирну пил навіть у промисловості, забруднення від сажі (скла камінів), машинні масла верстатів і двигунів внутрішнього згоряння.

Для звичайного прибирання, при легких і середніх забрудненнях, засіб необхідно розбавити згідно з інструкцією, при сильному забрудненні - застосувати концентрат. На невеликі поверхні засіб наносити за допомогою розпилювача, або найкраще Вспениватель з відстані приблизно 20 см та залишити деякий час впливати. Після цього поверхню витерти серветкою, губкою, або мікроволокном. При сильному забрудненні застосувати для усунення нечистот абразивную губку (пед), або щітку. На кінець, поверхня завжди повторно помити чистою водою.

Для очищення підлог засіб розбавити в відрі залежно від ступеня забруднення і поверхня підлоги систематично помити мопом. На сильно забруднені місця, перед миттям підлоги мопом, напилити концентрат у вигляді піни і усунути нечистоти педом або щіткою. При регулярному застосуванні засобу, рекомендуємо приблизно один раз в тиждень помити підлогу чистою водою.

Засіб сильно піниться.

Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: миючий для кухні, обезжириватель, 210, засіб для нержавійки, миючий для ламінованих поверхонь