Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

УкраЇна


 Маска медична
одноразовая маска
Одноразова маска для індивідуального захисту від бактерій та інфекцій, які передаються повітряно-крапельним шляхом. Також маска відмінно підійде для захисту від пилу або автомобільних вихлопних газів...
0

5.00грн

 Респіратор Мікрон (FFP3)
респиратор FFP3
Респіратори МИКРОН (К) третього класу FFP3 захисту до 50 ПКД. Респіратор Мікрон є полегшеним засобом захисту органів дихання від шкідливих газів, парів, аерозолів і пилу. Даний респіратор оснащений кл..
0

50.00грн

 Респіратор РОСТОК 2ПК FFP2
РОСТОК 2ПК с клапаном
Респіратор Росток 2ПК призначений для захисту органів дихання від аерозолів різних шкідливих речовин. Респіратор Росток з клапаном складається з фільтруючої напівмаски, носового затиску і гумовотканин..
0

22.00грн

 Респіратор Росток 3ПК
респиратор 3П
Респіратор Росток 3ПК призначений для захисту органів дихання від аерозолів різних шкідливих речовин. Респіратор Росток складається з фільтруючої напівмаски, носового затиску і гумовотканинного наголо..
0

10.00грн

Захисна хірургічна  медична маска для одноразового використання
хирургическая маска
УКРАЇНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО Замовлення від 1500 одиниць Телефонуйте або робіть замовлення на сайті.  Упаковка: 50 шт. Ящик: 40 упаковок або 2000 штук   Відповідність ви..
0

4.00грн

Маска-респіратор  Днепр-1 FFP1
Дніпро-1 FFP1
Пелюстка маска респіратор, опис та властивості Маска-респіратор пелюстка - відмінне співвідношення ціни і якості. Маска відповідає середньому рівню захисту від хімічних речовин, перешкоджає попадан..
0

14.00грн

Маска-респіратор  Днепр-1К FFP1
Дніпро-1К FFP1
  Маска-респіратор виготовляються нестерильними з високоефективного, екологічно-чистого матеріалу, що фільтрує, який забезпечує захист від аерозолів вдихається з навколишнім повітрям. Приз..
0

15.00грн

Маска-респіратор Дніпро-2К FFP2
Дніпро-2К з клапаном FFP2
  Маски-респіратор з клапаном видиху виготовляються нестерильними з високоефективного, екологічно-чистого матеріалу, що фільтрує, який забезпечує захист від аерозолів вдихається з навколишнім ..
0

16.00грн

Маска-респиратор Днепр-2 FFP2
респиратор Дніпро-2 FFP2
Маска-респиратор изготавливаются нестерильными из высокоэффективного, экологически-чистого фильтрующего материала, который обеспечивает защиту от аэрозолей вдыхаемых с окружающим в..
0

15.00грн

Респіратор Дніпро-3К-N FFP3
Дніпро-3К з клапаном FFP3
    Маска-Маска-респіратор виготовляються нестерильними з високоефективного, екологічно-чистого матеріалу, що фільтрує, який забезпечує захист від аерозолів вдихається з навколишнім по..
0

30.00грн

Респиратор Лепесток
респиратор
Лепесток — простейший одноразовый респиратор, эффективный против пыли и аэрозолей, но не против паров и газов. Предназначен для оберегания органов дыхания от следующих видов пыли и аэр..
0

9.50грн

Респіратор протипиловий РОСТОК-3ПК
респиратор противопылевой 3ПК
Респіратор призначений для захисту органів дихання від аерозолів різних шкідливих речовин (мінеральної, органічної (тваринного і рослинного походження), синтетичної пилу, а також пилу оксидів і со..
0

12.00грн

Показано з 1 по 12 із 23 (всього сторінок: 2)