Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Ультразвуковий відлякувач мишей і щурів Saintland SD-020B

Виробник: Saintland
Модель: SD-020B
11 700.00грн
з ПДВ: 11700грн
 • В наявності

Професійний відлякувач мишей SD-020B - самий потужний електронний засіб проти гризунів для ефективного вигнання мишей і щурів з площі понад 1000 м2.

Використання відлякуавча гризунів SD-020B

Ультразвуковий відлякувач гризунів SD-020B в першу чергу призначений для вигнання мишей з великих об'єктів комерційної і не житлової нерухомості: складів, логістичних центрів, супермаркетів, заводських цехів, гаражів, сараїв, побутівок, туалетів.
Відлякувач укомплектований набором з 8-ми високочастотних динаміків, забезпечений таймером, перемикачем потужності випромінювання ультразвуку, світловим індикатором віддачі ультразвуку в простір і цифровим дисплеєм споживаного струму. У комплект входить детектор випромінюваного ультразвуку. Живиться від мережі 220 В або акумуляторної батареї. Ланцюги харчування захищені запобіжниками.
Відлякувач мишей і щурів SD-020B - єдина модель, в якій високочастотні динаміки не вбудовані в корпус, а рознесені в просторі, причому зручно, що в комплект не входять провід та кабелі стандартної довжини з роз'ємами, що найчастіше серйозно обмежує застосування по відстані.
На передній панелі вбудований цифровий дисплей, що відображає в поточний момент часу струм в Амперах, що дає можливість:
 • побічно контролювати працездатність ВЧ випромінювачів ультразвуку від мишей. Максимум споживання електроенергії припадає якраз в момент віддачі в простір відлякують сигналів;
  контролювати рівень споживаного струму;
  оцінити чи працюють всі динаміки, оскільки досить подивитися, скільки споживає один випромінювач, і помножити отримане значення на кількість ізлучателей.Каждое випромінює пристрій забезпечений металевою скобою з двома гвинтами кріплення і отвором посередині.
Встановлюйте динаміки під будь-яким кутом: Ставте динаміки на стіл, підлогу, книжкову полицю або підвішуйте на стелі. Гвинти дозволяють розташувати випромінювач під будь-яким кутом, щоб захопити захисним ультразвуковим променем весь простір.
Регулюйте потужність кнопкою: Якщо територія велика, що перевищує 1000 м 2, використовуйте потужний режим "H", для меншої площі - режим "L". Кожен з режимів перемикається кнопкою з фіксацією Power.
Тестер ультразвукового випромінювання: Кожен динамік в будь-який момент часу перевіряється за допомогою тестера високочастотного ультразвукового випромінювання.
Можна перевірити один або кілька джерел ультразвуку, відлякує гризунів, переключивши мікроперемикач на корпусі.
При працездатному динаміці, детектор ультразвуку SD-063 сигналізує одночасно трьома сигналами:
 • звуковим;
 • світлодіодом;
 • вібрацією.
Альтернативне харчування: Підключайте Промисловий відлякувач гризунів в мережу 220 В або до акумулятора 24-36В.
Захист і надійність: При максимальній віддачі ультразвукової потужності, відлякувач SD-020B автоматично вмикає вентилятор для охолодження електронних компонентів.
 1. Ланцюг живлення запобіжник не менше ніж.
 2. Металевий корпус з безліччю отворів в нижній частині забезпечує додаткове охолодження і ефективне відведення тепла.
Отпугиватели
НАДАЄ ВПЛИВ НА: мишей/ щурів/
Спосіб впливу: ультразвуковий+ЕМП
ПЛОЩА ОХОПЛЕННЯ, кв.м: 1000-2000
Кількість динаміків: 8
Живлення: 220В, АКБ,
Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари