Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Відлякувач гризунів Saintland SD-047: ультразвуковий і електромагнітний

Виробник: Saintland
Модель: SD-047
2 400.00грн
з ПДВ: 2400грн
  • В наявності

Відлякувач мишей SD-047 - нове, потужне, комбінований засіб для ефективного вигнання гризунів з житлових і підсобних приміщень, комерційної і не житлової нерухомості, оснащений 4-ма ультразвуковими випромінювачами зі змінною частотою випромінювання, генератором низькочастотних електромагнітних імпульсів, тестовим режимом, електронної кішкою, світловими індикаторами, альтернативним харчуванням: 220 В / акумулятор.

Особливості відлякувача SD-047

Ультразвукові промені сильно б'ють по чутливої ​​слуховий системі мишей і щурів, які сприймають ВЧ коливання аж до кордону 25-45 КГц, що і забезпечує відлякувач гризунів. Але будь-який, навіть тонке перешкода здатне перепинити шлях відлякує сигналу і там, де звичайні прилади для відлякування гризунів пасують, відлякувач SD-047 "дістане" набридливих мишей і щурів, випромінюючи електромагнітні вібрації низької частоти 0.8-10 Гц, "тремтячими" стіни з тваринами і можливо з мишачим або щурячою виводком.

На відміну від найпростіших пристроїв, електромагнітний - ультразвуковий відлякувач випромінює хвилі зі змінною частотою, що зводить до мінімуму ефект звикання і адаптації мишей.
Високочастотні хвилі в ультразвуковому і електромагнітному діапазоні, крім гризунів, дозволяють вигнати: тарганів, мурах, павуків, цвіркунів, клопів, бліх, міль.
Прилад для відлякування мишей і комах зібраний в міцному корпусі, і розташовується на 4-х ніжках.
Для відводу тепла на задній стороні корпусу виконані отвори.
Ультразвукові динаміки розташовані в такий спосіб:
2 - на лицьовій стороні корпусу;
по одному на бічних сторонах.
Це дозволяє охопити максимальну площу, а з урахуванням відображення сигналів від стін, дозволяє комплексному випромінювання досягти мишачих нір і павуків на павутині в кутах приміщення.
Ультразвуковий відлякувач живиться від мережі 220 В. Передбачено альтернативне харчування - від акумуляторної батареї 12В з наступними особливостями:

Підключення акумулятора проводиться, якщо відсутня електрика або з інших причин. У цьому режимі працює тільки ультразвуковий відлякувач без електромагнітних хвиль. У базовому режимі - робота від мережі 220 В, підключений акумулятор заряджається. При харчуванні від АКБ, слідкуйте за правильністю полярності підключення. Важливо, що кожна з ланцюгів - змінного і постійного струму, захищена змінюваними запобіжниками.

На лицьовій панелі, зверху над двома динаміками, розташоване 3 індикатора. Після включення приладу в мережу, горять 3 світлодіоди: зелений показує, що пристрій відлякування гризунів працює нормально; помаранчевий показує, що ультразвукове випромінювання в нормі; червоний показує, що випромінюються електромагнітні хвилі. Миготіння оранжевого світлодіода відлякувач свідчить про періодичну зміну частот. Миготіння червоного світлодіода говорить про те, що електромагнітні хвилі випромінюються в простір зі зміною частот і перериванням.

Тестовий режим
Зелена кнопка TESTING зміщує ультразвукової діапазон в яку було чути нами область, щоб на слух перевірити роботу відлякувача. Лунає дуже гучний неприємний свист.
Відлякування гризунів за допомогою звуку кішки
Це допоміжний режим. При натисканні на червону кнопку BIONICS лунає нявкання електронної кішки - працює ЕлектроКіт.
Прилад для відлякування гризунів необхідно встановлювати таким чином, щоб динаміки були спрямовані в приміщення, яке необхідно захистити від щурів, мишей і комах.
Електромагнітні хвилі можуть проникати в тверді поверхні, а ультразвук проти гризунів буде відображатися, не досягаючи мети.
Також послаблюють відлякує ефект м'які меблі і предмети інтер'єру: дивани, крісла, штори, килими, перегородки.
Відлякувач мишей, щурів і комах SD-047 повинен працювати безперервно (цілодобово), поки є потреба в захисті від гризунів. Позбутися від мишей вдасться за 2-4 тижні.

Рекомендації з використання відлякувача SD-047:

  1. Ультразвук проти мишей ефективний при виконанні правила: для кожного окремого приміщення необхідно використовувати 1 відлякувач гризунів.
  2. Розташовуйте відлякувач таким чином, щоб задня частина корпусу з кнопками була звернена до стіни, а випромінювачі були спрямовані в приміщення.
  3. Не використовуйте ультразвуковий відлякувач мишей на відкритому повітрі - енергія сигналів буде марно розсіюватися.
  4. Тривала експлуатація в сирому, підвальному приміщенні скоротить термін служби пристрою.
  5. Не розбирайте прилад для відлякування гризунів.
  6. Не давайте відлякувач мишей і комах маленьким дітям.
  7. Особливо небезпечний для барабанної перетинки потужний звук тестового режиму.
  8. Не закривайте вентиляційні отвори для відведення тепла
Отпугиватели
НАДАЄ ВПЛИВ НА: мишей/ щурів/ клопів/ мурах/ тарганів/ павуків/ бліх/ моль/
Спосіб впливу: ультразвуковий+ЕМП
ПЛОЩА ОХОПЛЕННЯ, кв.м: 500
Кількість динаміків: 4
Живлення: Мережа 220В, АКБ
Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари