Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Нітрат-тестер + вимірювач жорсткості води ANMEZ GreenTest mini

Модель: GreenTest mini. Н+Ж
2 450.00грн

  • В наявності

Ціна вказана без ПДВ. Модель 2018 роки для вимірювання рівня нітратів у свіжих овочах і фруктах і визначення рівня жорсткості води. Відображення результатів вимірювання проводиться на мобільний телефон, планшет або будь-яке інше пристрій під управлінням операційної системи на базі Android і IOS.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anmez.greentest

https://itunes.apple.com/us/app/greentest/id1206278467?mt=8

База даних приладу включає 65 найбільш часто використовуваних у повсякденному житті продуктів, в т.ч. м'ясо. Актуальний перелік продуктів Ви можете подивитися в інструкції по експлуатації або програмному забезпеченні.

Програмне забезпечення постійно оновлюється і Ви отримуєте найактуальніший перелік продуктів на своєму мобільному пристрої.

Залежно від результатів вимірювання Грінтест міні ЕКЗ видає результат з відповідною підсвічуванням (Зелена, Жовта і Червона):

Зелений. Досліджуваний продукт містить безпечне кількість нітратів;

Жовтий. Концентрація нітратів знаходиться на кордоні допустимої норми нітратів для досліджуваного продукту. Даний продукт варто вживати в обмеженій кількості;

Червоний. Високий рівень нітратів. Даний продукт варто виключити з раціону.

GreenTest mini ECO в режиме измерения уровня нитратов

Постійне вживання продуктів з підвищеним вмістом нітратів підвищує ризик захворювання раку кишкового тракту і може привести до метгемоглобінемії, діабету, хвороби Альцгеймера або отруєння.

Вимірювання рівня жорсткості води:

Измерение уровня жесткости воды. GreenTest mini ECO

При вживанні води людиною важливо дотримуватися балансу між жорсткою і м'якою водою. Постійне вживання жорсткої води впливає на організм людини негативно. Жорсткість води несприятливо впливає на органи травлення, на шкіру, страждає серцево - судинна система, призводить до захворювань суглобів, нирок і жовчовивідних шляхів. У той же час, при постійному вживанні дуже м'якої води з організму вимиваються корисні речовини, що також не сприяє здоров'ю.

Комплектація: прилад, упаковка, шнурок, підзарядка через USB-порт, гарантійний талон, інструкція з експлуатації

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари