Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Дозиметр та нітрат-тестер ANMEZ GreenTest mini ECO

Модель: GreenTest mini ECO
3 050.00грн

  • В наявності

Ціна вказана без ПДВ. Модель 2018 роки для вимірювання рівня нітратів у свіжих овочах і фруктах, для визначення рівня радіоактивного фону (радіації), виявлення предметів, продуктів харчування, будівельних матеріалів та інших предметів, заражених радіоактивними елементами, а також для визначення рівня жорсткості води. Відображення результатів вимірювання проводиться на мобільний телефон, планшет або будь-яке інше пристрій під управлінням операційної системи на базі Android і IOS.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anmez.greentest

https://itunes.apple.com/us/app/greentest/id1206278467?mt=8

База даних приладу включає 65 найбільш часто використовуваних у повсякденному житті продуктів, в т.ч. м'ясо. Актуальний перелік продуктів Ви можете подивитися в інструкції по експлуатації або програмному забезпеченні.

Програмне забезпечення постійно оновлюється і Ви отримуєте найактуальніший перелік продуктів на своєму мобільному пристрої.

Залежно від результатів вимірювання Грінтест міні ЕКО видає результат з відповідною підсвічуванням (Зелена, Жовта і Червона):

Зелений. Досліджуваний продукт містить безпечне кількість нітратів;

Жовтий. Концентрація нітратів знаходиться на кордоні допустимої норми нітратів для досліджуваного продукту. Даний продукт варто вживати в обмеженій кількості;

Червоний. Високий рівень нітратів. Даний продукт варто виключити з раціону.

GreenTest mini ECO в режиме измерения уровня нитратов

Постійне вживання продуктів з підвищеним вмістом нітратів підвищує ризик захворювання раку кишкового тракту і може привести до метгемоглобінемії, діабету, хвороби Альцгеймера або отруєння.

Вимірювання рівня жорсткості води:

Измерение уровня жесткости воды. GreenTest mini ECO

При вживанні води людиною важливо дотримуватися балансу між жорсткою і м'якою водою. Постійне вживання жорсткої води впливає на організм людини негативно. Жорсткість води несприятливо впливає на органи травлення, на шкіру, страждає серцево - судинна система, призводить до захворювань суглобів, нирок і жовчовивідних шляхів. У той же час, при постійному вживанні дуже м'якої води з організму вимиваються корисні речовини, що також не сприяє здоров'ю.

Режим вимірювання рівня радіації: Прилад проводить вимір рівня радіаційного фону відразу після включення і працює в режимі безперервного вимірювання і виводить результат вимірювання на дисплей Вашого мобільного пристрою. Залежно від рівня - видається рекомендація на дисплей, яка підсвічується відповідним кольором.

Измерение уровня радиации прибором GreenTest mini ECO

Знаходження в зоні радіаційної небезпеки або поблизу предметів з підвищеним радіаційним фоном може привести до несприятливих наслідків радіаційного опромінення. Увага! Найбільшому впливу радіації піддаються люди, які проживають у великих містах, адже крім природного радіаційного фону на них ще впливають будматеріали, продукти харчування, повітря, заражені предмети. Постійне перевищення над природним радіаційним фоном призводить до раннього старіння, ослаблення зору та імунної системи, надмірним психологічним збудливості, гіпертонії і розвитку аномалій у дітей.

Комплектація: прилад, упаковка, шнурок, підзарядка через USB-порт, гарантійний талон, інструкція з експлуатації

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари