Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Нітрат-тестер, дозиметр і TDS-метр 3в1 ANMEZ Greentest Eco 6 з bluetooth

Модель: Greentest Eco 6 с bluetooth
5 200.00грн
з ПДВ: 6240грн
  • В наявності

Нова модель ANMEZ Greentest Eco 6 с bluetooth призначена для визначення рівня нітратів у свіжих овочах, фруктах, грибах, м'ясі, аналізу мінералізації води й оцінювання радіаційного фону. Живиться від акумулятора, заряджається від USB. Може керуватися зі смартфону по bluetooth-каналу (спеціальне ПЗ для смартфону можна скачати на Play Market). Додатково відрізняється Greentest Eco 6 від попередньої моделі новим сенсорним дисплеєм та меню з підвищеною чутливістю та розподілом, дозиметр має швидкість реакції у 2 рази вище, а в нітрат-тестері збільшена точність.

Нітрат-тестер. База даних приладу нітрат-тестера включає 66 найбільш часто використовуваних у повсякденному житті продуктів, в т.ч. м'ясо.

Залежно від результат вимірювання ГрінТест ЕКО 6 видає результат з відповідною підсвічуванням (Зелена, Жовта і Червона):

Зелений.  Досліджуваний продукт містить безпечне кількість нітратів;

Жолтий.  Концентрація нітратів знаходиться на кордоні допустимої норми нітратів для досліджуваного продукту. Даний продукт варто вживати в обмеженій кількості;

 

Червоний. Високий рівень нітратів. Даний продукт варто виключити з раціону.

Дозиметр.  Джерелом радіації може бути фон навколишнього середовища, конкретні предмети, будматеріали і продукти. Прилад показує вміст концентрації в повітрі і сигналізує підсвічуванням: червоною, жовтою або зеленою. В меню приладу можна вибрати одиниці виміру радіації (зіверт, рентген). Вимірювання починається відразу ж після включення приладу.

TDS-метр. Аналізатор жорсткості води відкалібрований для вимірювання в одиницях ppm (кількість іонів на 1000000 молекул води), Визначає кількість розчинених солей (включаючи фосфати, сульфати, хлориди).

Комплектація:

1) Нітрат-Тестер GreenTest ECO 6

2) Захисний ковпачок

3) Інструкція з експлуатації

4) Кабель для зарядки нітратоміру

5) Перехідник від мережі 220В на USB

6) Чохол

 

Шановний покупець!

Якщо Ви вибрали оплату товару післяплатою, то передоплата 300 грн є обов'язковою умовою відвантаження. Ми змушені ввести таке правило після досвіду роботи з недобросовісними покупцями, сподіваємося на розуміння.

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!