Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Алкотестер АлкоФор 105

Модель: 105
2 620.00грн
з ПДВ: 2620грн
  • В наявності

Напівпрофесійний Алкофор 105 може конкурувати з професійними моделями інших виробників. Потужний електрохімічний сенсор здатний витримати не менше тисячі тестів, гарантуючи при цьому незвично високу точність і швидкість вимірювань для сегмента індивідуальних приладів.

Основні характеристики приладу:

  • Діапазон вимірювань: 0.000 - 3.000 проміле.
  • Похибка: 0.05 проміле.
  • Кількість вимірювань в день: до 5-ти (умовно-розрахункове значення виходячи з міжкалібровочний періоду і максимальної кількості тестів в цей період).
  • міжкалібровочний період: 1 рік.
  • Допустима кількість тестів протягом міжкалібровочний періоду: 1000 (в разі перевищення цього числа похибка приладу буде більше допустимого).

Використання АлкоФор 105:

Після включення на екрані висвічується кількість попередніх тестів і відбувається зворотний відлік (приблизно 10 секунд), протягом якого прилад готується до роботи. Після продування через мундштук, який, до речі, обладнаний зворотним клапаном виключає втягування повітря. Прилад за кілька секунд видає на екран результат, і в разі перевищення допустимої норми (0,2 проміле), підсвічується червоним кольором. Перед вимиканням алкотестера можна натисканням кнопки можна переглянути п'ять попередніх тестів.

До роботи з Алкофор 105 звикаєш швидко, так як в ньому все просто і зрозуміло. Все управління здійснюється однією кнопкою. Зміна характеристик можливо тільки в спеціалізованому сервісному центрі. При правильному і акуратному використанні, а також своєчасному обслуговуванні, цей алкотестер прослужить не один рік. У ньому закладено великий запас міцності, так як в середньому персональний алкотестер не використовується частіше ніж один раз на добу, а то й рідше. Алкофор 105 розрахований на 1000 вимірювань в рік (вбудований лічильник не дасть власнику приладу збитися з рахунку). Не зберігайте алкотестер поруч зі спиртним - це знизить термін служби приладу, так як сенсор може втратити свою чутливість до алкоголю.

Перед першим використанням обов'язково ознайомтеся з інструкцією по експлуатації. Використовуйте якісні батарейки і уникайте механічних пошкоджень приладу.

Засіб вимірювальної техніки. Повірка оплачується окремо +300,00 грн.

Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!