Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Лицьова частина ШМП

Модель: маска
400.00грн
з ПДВ: 520,00грн
  • В наявності

Захищає органи дихання, шкіру обличчя і органи зору від впливу газів і парів отруйних речовин, а також аерозолів (пил, дим, туман). Комплектується протигазовими або комбінованим фільтром.

Конструкція являє собою гумову шолом-маску, що складається з корпусу, оснащеного очковим вузлом з плоскими круглими скельцями, клапанної коробкою з вузлом під'єднання фільтра або сполучної трубки (Гофротрубки), клапаном вдиху і клапаном видиху. Конструкція шолом-маски не передбачає наявність переговорного пристрою.

 

                  

Для вибору зростання маски ШМП необхідно виміряти вертикальний обхват голови від верхівки через щоки до підборіддя.

Маска

противогаза

 

Размер маски противогаза ШМП,

(вертикальный обхват головы,см.)

0 1 2 3 4

ШМП

 

до 63 63,5-65,5 66-68 68,5-70,5 больше 71

 

Правильно надягати шолом-маску протигаза ШМП пологается наступним чином. Потрібно взяти маску обома руками за підборіддя частина таким чином, щоб долоні були звернені одна до одної тильними сторонами, а мізинці дивилися вперед. При цьому всі пальці долонь крім великих повинні знаходитися всередині маски а великі з зовнішнього боку. Після цього одягати маску протигаза потрібно починаючи з підборіддя і закінчуючи потиличної частиною. Перевірити і відкоригувати правильність розташування оглядового скла, прибрати перекоси і складки гуми. Правильно одягнена маска не повинна викликати почуття серйозного дискомфорту.
Противогазы
Гарантийный срок хранения противогаза: 6 лет
Тип противогаза: Шлем маска

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: маска, ШМП, гумова маска, маска ШМП, ШМП, розмір ШМП, ШМП маска