Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Вологомір Pfeuffer HeLite для зерна з розмелюванням

Модель: HeLite

  • В наявності

5-30%. Українізоване меню. Призначений для вимірювання вологості (експрес-аналіз) зернових, бобових олійних культур в умовах прибирання, післязбиральної обробки, зберігання і переробки.
Ціна вказана без ПДВ, вартість з ПДВ відрізняється, її уточнюйте в зв'язку з постійною зміною курсу. Термін поставки - 1 тиждень за передоплатою. Виробництво Німеччина.

Зміст вологи в зерні має дуже велике значення для визначення правильного моменту часу збирання врожаю. При молотьбі він використовується для контролю вологи на полі і для контролю кордону допустимого значення вологості в комбайні. Прилад для вимірювання вологості HElite також застосовується під час процесу сушіння і зберігання для регулярного вимірювання вологості, таким чином допомагаючи уникнути втрат якості. За допомогою приладу HElite можна визначити вологість зерна, олійних культур і кукурудзи.

- широкий діапазон вимірювань

- просте у використанні меню

- надійний і перевірений принцип вимірювання

- розрахунок середнього значення

- можливість калібрування

- допущений ГОСТом і внесений до Держреєстру

Принцип вимірювання HeLite

Прилад HElite вимірює електропровідність і температуру подрібненої проби зерна. Сучасна вимірювальна техніка розраховує на підставі цих параметрів точний показник влажності.Образец проби подрібнюється спеціальними дисками-ножами і одночасно приводитися в однорідне стан. Внаслідок цього прилад HElite має високу точність при вимірюванні вологості тільки що обмолоченого зерна.

Вимірювання HeLite

Вимірювальну ємність треба наповнити пробою, яку надалі необхідно висипати в камеру для подрібнення. Далі надіти верхню частину і загорнути її до упору. Потім включити прилад, вибрати найменування об'єкта вимірювання і натиснути клавішу старту процесу вимірювання. Через кілька секунд на дисплеї буде показаний результат вимірювання.

Керування за допомогою меню

Користування приладом HE lite здійснюється за допомогою простого управління через меню. Можливість вибору режиму вимірювання висвічується в нижній частині екрана та здійснюється за допомогою трьох функціональних клавіш. Завдяки простому і логічно продуманому управлінню і за допомогою меню працювати з цим приладом дуже просто. Трьохрядковий дисплей з підсвічуванням має хорошу контрастність, що дозволяє зчитувати результати вимірювань навіть в темряві. Вся інформація може надаватися відкритим текстом.

Розрахунок середнього значення
Прилад HE lite автоматично виводить середнє значення багатьох вимірів. Для цього необхідно в меню «Середнє значення» вибрати кількість вимірювань і показані результати вимірювання. Дисплей приладу HE lite покаже середнє значення і окремі значення.
Механізм ручного млина дозволяє отримати більш точні результати. Можливий рівень зміщення від -2% до + 2% дозволяє отримати коректування значення вологості.
У вологомірі передбачена автоматична компенсація температури зерна.
 
Таблиця діапазону вологості вимірюваних культур HE Lite,%
пшениця 6...38 жито 6...38 ячмінь 6...38
овес 6...40 гречка 10...30 просо 9,5...30
сорго 6...30 кукурудза 5...50 сонячник 5...25
горох 10...31 соєві боби 5,5...24 рапс 6...34
льон 6...30 горчица 4...34 рис 6...34

Основні характеристики HeLite

Похибка вимірювання вологості, %  
       в діапазоні від 5 до 20% не більш 0,3 % (згідно паспорта 0,2%)
       в діапазоні понад 20% и до 30% 0,4 %
Діапазон робочих температур від -10 до +40 °С
Розміри, мм 200х94х64
Вага із кейсом, кг 2,5
Живлення батарея 1.5Вх3
Гарантія 1 рік
З іншими вологомірами Ви можете ознайомитися в каталозі  «Влагомеры, гигрометры».
Технические характеристики влагомера:
Вид зерна: Горох/Горчица (семена)/Гречка/Жито/Кукуруза/Овес/Подсолнечник (семена)/Просо/Пшеница/Рапс/Рис обычный/Семена льна/Сорго/Соя/Ячмень/
Диапазон измеряемой влажности: 5-50%
Технические характеристики влагомеров зерна:
Вид влагомера зерна: с размолом
Количество калибровок: 15
Гарантийный срок эксплуатации, мес.: 12
Питание: батарейки 1,5В типа ААА
Характеристики влагомера:
Влагомер для измерения: Зерна

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари