Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

EXOTEK MC-380XCA - вологомір для деревини і будматеріалів (0-90%)

Модель: MC-380XCA
7 800.00грн
з ПДВ: 7800грн
  • В наявності

0-98%. Точний. Професійний, не пошкоджує досліджувану поверхню і широко використовується будівельниками, столярами і теслями.

Особливості та переваги MC-380XCA:

Часто доводиться вімірюваті вологість дерева, Вже покриттям лаком, або ретельно оброблений, включаючі струганого, полірування и шліфування, и руйнування поверхні непріпустімо, а знаті вмісту волога та патенти.

Для таких видів робіт, пов'язаних з неразрушающим контролем і призначений вологомір для деревини EXOTEK MC-380XCA, забезпечений оригінальними контактними електродами, що представляють собою закруглені пластини. Не дивлячись на назву - безконтактний СВЧ вологомір, насправді, датчики-електроди повинні стикатися безпосередньо з поверхнею - стосуватися, але не проникати, що не дряпати, що не протикати та взагалі не завдавати ніяких пошкоджень.На відміну від голчастого влагомера, сенсори розташовані не так жорстко один щодо одного, допускається при торканні площині досліджуваного матеріалу, невелике відхилення в межах декількох міліметрів одного датчика щодо іншого, а значить вологомір для деревини, паперу, бетону має значно ширшу сферу застосування, включаючи поверхні з неідеально плоскою формою.
У приладі реалізований діелектричний метод вимірювання вологості, шляхом проникнення високочастотного випромінювання безпосередньо в обсяг досліджуваного матеріалу. Це важливо, оскільки спосіб вимірювання із застосуванням контактних голок дозволяє отримати відомості про зміст вологи тільки в поверхневому шарі, який часто підсушений, і реальні об'ємні дані по всій товщині можуть бути перекручені. За результатами вимірів можуть бути прийняті помилкові рішення про початок або навпаки закінчення сушки, або в процесі виробництва готових виробів з дерев'яних напівфабрикатів.
СВЧ вологомір MC-380XCA від якісного шведського бренду EXOTEK "просвітить" зразок на глибину до 100 мм, і відобразить дані на дисплеї.
Незаперечна перевага - калібрування на 230 сортів деревини і 14 груп будматеріалів, що охоплює практично весь спектр професійних вимірів вологості в будівельній галузі.
Вибирайте необхідну настройку, торкайтеся до аналізованого зразку дерев'яного бруса, вагонки, шпону, плінтуса, бетонної стяжки і спостерігайте на екрані результат.
При необхідності вимірювач вологості деревини і бетону автоматично усереднені показання, просигналізує про низький заряд батареї.

Важлива опція - температурна компенсація, яка б знизила вплив температури навколишнього середовища на кінцевий результат, що дозволяє досягти мінімальної похибки в 1%.
Прилад легкий і компактний, вагою менше 200 г, його приємно тримати в руці і комфортно працювати протягом всього робочого дня.

Особливості MC-380XCA

  1. найширший вибір калібрування;
  2. чутливі напівкруглі щупи;
  3. неруйнівний аналіз вологості;
  4. температурна компенсація;
  5. автоматичне усереднення показань;
  6. автовідключення харчування через 30 с;
  7. індикація розряду батарей;
  8. звуковий сигнал.

Основні характеристики MC-380XCA

Метод вимірювання ємнісний, неруйнівний
Діапазон вимірювання вологості  
бетон от 0 до 98 % (RH)
деревена от 0 до 85 % (H20)
будівельні материали от 0 до 10 % (H20)
Розподільна здатність 0,1 %
Точність ±1%
Групи вимірювання  
50 груп деревени 200-1180 кг/м3
19 груп из будівельних материалів 1200-3000 кг/м3
Будівельні материали цементна стяжка, мармур, газобетон, цегла, плитка, штукатурка, етерніт, плитка для підлоги, пісок, піщаник, вапняк, ПВХ / лінолеум на бетоні, бетон, гіпс та ін.
Глибина вимірювання  
зовнішній датчик 100 мм
внутрішній датчик 10-15 мм
Дисплей ЖК до трьох цифр
Діапазон робочих температур від 0 до +60 ºС
Живлення батарейка 9 вольт (L6R22)
Розмери, мм 150x72x25
Маса. г 150

Комплектація: прилад, інструкція, кейс, батарея 9В

З іншими вологомірами Ви можете ознайомитися тут.

 

Шановний покупець!

Якщо Ви вибрали оплату товару післяплатою, то передоплата 300 грн є обов'язковою умовою відвантаження. Ми змушені ввести таке правило після досвіду роботи з недобросовісними покупцями, сподіваємося на розуміння.

Технические характеристики влагомера:
Измеряемые материалы: Деревина/Бетон/Будматеріали
Метод измерения: СВЧ
Количество калибровок:
Диапазон измеряемой влажности: 0-98%
Питание: батарейка 9В
Гарантийный срок эксплуатации, мес.: 12
Характеристики влагомера:
Влагомер для измерения: Деревини/Будматеріалів
Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари