Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Ультразвуковий відлякувач птахів Leaven LS-987BF

Модель: LS-987BF
1 410.00грн
з ПДВ: 1410грн
  • В наявності

Ультразвуковий відлякувач птахів LS-987BF беззвучно відлякує птахів з площі до 100 кв.м., ідеальний для захисту від птахів балконів, терас, фасадів будинків, підвіконь і т.п.)

Опис відлякувача птахів LS-987BF

Принцип дії даного відлякувача заснований на генеруванні змінного ультразвуку і світлових спалахів, які лякають птахів. Відлякувач безпечний і нечутний для людини і не впливає на роботу електроприладів. У відлякувач вбудований детектор руху, завдяки якому прилад вмикається автоматично при виявленні птиці в зоні видимості. Прилад також лякає домашніх птахів (курей, качок і т.п.) тому його недоцільно використовувати на птахофабриках і т.п. місцях.

Пристрій для відлякування птахів рекомендується встановлювати на висоті 1-2,5 метра від рівня землі (можна повісити на стіну, паркан, дерево, стовп). Для досягнення хорошого ефекту, після установки, прилад повинен безперервно працювати не менше 2-х тижнів. Відлякувач має бризкозахищений корпус (може розміщуватися на відкритому просторі). Харчування здійснюється як від мережі 220В, так і від батарейок. Під час експлуатації приладу небажано стосуватися лампи і лінзи ІЧ-датчика руками. Для періодичного очищення лампи і лінзи ІЧ-датчика слід використовувати м'яку ганчір'яну серветку без застосування бензину, спирту або будь-яких розчинників.

Використання відлякувача птахів LS-987BF

Відлякувач підходить для застосування на невеликих ділянках, які необхідно захистити від птахів, наприклад: паркування, площі перед магазинами, готелями, кафе, балкони, ділянки, місця масових гулянь, заміські будинки, поверхні скляних дахів тощо.

Відлякувач птахів включає в себе складну PIR-систему (Пасивна Інфрачервона система виявлення руху) для спостереження в 3-х мірному просторі з кутом огляду 70 градусів і на відстані до 12 метрів, що відповідає приблизно 85 м2 відкритого простору. При виявленні вторгнення живих істот, відлякувач птахів включається і починає одночасно випромінювати спалаху світла і постійно змінюється звук з частотою від 17 000 Гц до 24 000 Гц. Небажані птиці-шкідники, що вторглися в зону виявлення, будуть налякані і прогнати геть спалахами світла і ультразвуком, що випускаються відлякувачем птахів.

Відлякувач птахів може використовуватися в будь-яких місцях без електрики тому він харчується від двох 9В алкалайнових батарейок. Споживання енергії в режимі очікування, коли немає ніякого руху, є нікчемною. Зауважте, що пристрій обладнаний гніздом для підключення блоку живлення на випадок великої активності небажаних птахів.

Встанволення відлякувача птахів LS-987BF:
1. Просто акуратно висуньте основний модуль з монтажною кришки. Основний модуль при цьому висунеться.
2. Відкрийте кришку відсіку в задній частині основного модуля і встановіть туди дві нові 9В алкалайнові батарейки.
3. При активній експлуатації підключіть відповідний адаптер в електричне гніздо.
4. Помістіть шляхом вдавлення основний модуль назад в монтажну кришку. Підвісьте відлякувач птахів на висоті 1-2,5 метра над землею. Уникайте перешкод в зоні дії приладу.

5. Переведіть тумблер живлення в положення "ON". Після 30 секунд розігріву, ви зможете побачити спалаху Блінкер супроводжуються нечутним / чутним звуком. Ви можете натиснути функціональну кнопку для перемикання нечутного звуку в чутний звук для відгону птахів відповідно до Ваших потреб. Залиште відлякувач птахів на 24 години.
6. Рекомендується поекспериментувати з різними місцями розташування для того, щоб знайти найбільш ефективне місце установки відлякувача птахів.
7. У разі живлення від батарейок, якщо Блінкер не засмагати під час руху в захищається зоні, значить настав час замінити батарейки.

Особливості відлякувача птахів LS-987BF:
- Коли на території, що захищається нікого немає, вимикайте пристрій щоб економити батарейки.
- Не занурюйте пристрій у воду або будь-яку іншу рідину.
- Не змінюйте внутрішні компоненти пристрою.
- Система з ІК-датчиком включається і вимикається при русі і зупинці теплокровних тварин.
- Переконайтеся, що лінза датчика чиста. Не торкайтеся лінзи. Використовуйте м'яку тканину щоб акуратно витирати будь-яку бруд. Не використовуйте бензин, спирт або розчинник фарб.

Характеристики відлякувача птахів LS-987BF

Параметр

Значення

Площа дії:

 85 м2

Перевага місця використання:

терраси, балкони

Лякає види птахів:

н/д

Електроживлення:

2 шт., тип "Крона" або 220В

Частота / потужність УЗ-випромінювача:

17-24 кГц / н/д

Наявність звукового випромінювача: -
Наявність блінкерів:

+

Наявність ІЧ-датчика руху:

+

Кут / дистанція огляду ІЧ-датчика:

70° по горизонталі,
9° по вертикалі
/ до 12 м

Розміри:

11,0х10,0х9,5 см

Вага:

255 г

Країна-виробник:

Тайвань

Гарантія:

12 міс.

 

Отпугиватели
НАДАЄ ВПЛИВ НА: птиц
Спосіб впливу: ультразвуковой
ПЛОЩА ОХОПЛЕННЯ, кв.м: 85
Кількість динаміків: 1
Живлення: 220В
Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!