Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Ультразвуковий електромагнітний відлякувач мишей Saintland SD-042

Виробник: Saintland
Модель: SD-042
570.00грн
з ПДВ: 560грн
  • В наявності

Комбінований відлякувач гризунів SD-042 - компактний, і при цьому потужний прилад для вигнання мишей, щурів з житлових, підсобних приміщень, офісів, складів, гаражів, сараїв площею до 100 м2. Ультразвуковий відлякувач SD-042 оснащений двома видами випромінювачів: ультразвуковим і електромагнітним, "плаваючими" частотами і світлодіодними індикаторами.

Опис відлякувача гризунів SD-042​

Відлякувач SD-042 по-перше, випромінює в двох діапазонах: низькочастотному в інтервалі 0.8 Гц-8 Гц і високочастотному 20-55 КГц. По-друге, прилад періодично змінює частоту випромінювання, що знижує ефект звикання, а значить відлякування гризунів, а також комах: тарганів, мурах, павуків, цвіркунів, клопів, бліх відбувається швидше. 

Шкідники йдуть з "насиджених" місць, навіть якщо вони й досі вважають себе затишно почувати в норах, кутах, на павутині, виводити потомство, здійснювати вилазки за продуктами і розносити інфекцію.
Тверді перешкоди здатні поставити заслін на шляху отпугивающего ультразвукового сигналу і там, де звичайні прилади для вигнання гризунів не «пробивають", відлякувач мишей SD-042 "дістає" набридливих сірих хвостатих створінь, випромінюючи електромагнітні вібрації інфранизьких частоти.

Ультразвуковий відлякувач гризунів SD-042 відрізняється збільшеною потужність - до 15 Вт, що змушує комах, щурів і мишей покинути місця постійного проживання і прогнати їх геть без використання пасток, мишоловок і отрут. При цьому нові шкідники навіть не ризикують потрапити в надійно захищається простір.

Високочастотний випромінювач ультразвуку розташований у верхній частині корпусу. Поруч розміщені два яскравих світлодіодних індикатора.
Після включення відлякувача в мережу, загоряються 2 світлодіоди:
  • синій світлодіод свідчить, що ультразвук від мишей випромінюється в простір;
  • миготіння червоного світлодіода показує, що випромінюється наднизька електромагнітна хвиля.

Рекомендації з використання відлякувача гризунів SD-042​

Прилад для відлякування мишей, щурів слід розміщувати таким чином, щоб динамік був звернений в приміщення, яке необхідно захистити від гризунів і комах. Електромагнітні хвилі можуть проникати в тверді поверхні, а ультразвук проти гризунів може відбиватися від перешкод. Також послаблюють відлякує ефект за рахунок поглинання м'які меблі і деталі інтер'єру: крісла, дивани, штори, килими. Відлякувач мишей, щурів і комах SD-042 повинен працювати цілодобово, поки є необхідність в захисті від гризунів. Позбутися від мишей вдасться за 2-4 тижні з урахуванням рекомендацій:

  1. Ультразвук проти гризунів ефективний при виконанні правила: для кожного окремого приміщення необхідно використовувати 1 ультразвуковий відлякувач.
  2. Розташовуйте прилад таким чином, щоб частина корпусу з виделкою була звернена до стіни, а випромінювач направлений в приміщення.
  3. Не використовуйте електронний відлякувач мишей SD-042 на відкритій території - енергія коливань буде марно розсіюватися.
  4. Тривала експлуатація в сирому, підвальному приміщенні скоротить термін служби пристрою.
  5. Не розбирайте прилад для відлякування гризунів.
  6. Не давайте відлякувач мишей і комах маленьким дітям.
  7. Чи не закривайте вентиляційні отвори для відведення тепла.
Отпугиватели
НАДАЄ ВПЛИВ НА: мишей/ щурів/ павуків/ мурах/ бліх/ молі/ комарів/
Спосіб впливу: ультразвуковий+ЕМП
ПЛОЩА ОХОПЛЕННЯ, кв.м: 100
Живлення: 220В
Дополнительная информация
оплата LiqPay Так

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари