Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Сонячний вакуумний колектор Altek SC-LH2-15

Модель: SC-LH2-15
12 601.40грн

  • В наявності

ПРАЦЮЄ КРУГЛИЙ РІК!

Сонячний вакуумний колектор SC-LH2-15 з трубками Heat Pipe конденсатор 14мм і з каркасом на плоску покрівлю встановлюється в місцях з великою сонячної освітленістю: дах, стіна, балкон,

Селективне покриття внутрішньої поверхні вакуумованих трубок сприяє перетворенню сонячної енергії в теплову енергію з подальшою передачею тепла до теплопроводящим стержнів через алюмінієві пластини. Рідина всередині теплопровідних стрижнів перетворюється на пару, яка піднімається до конденсатору. Потім тепло пропускається через теплообмінник, і пара перетворюється в рідину, повертаючись до нижньої частини (основи) теплопроводящей стрижня

Тепло передається рідини-теплоносія (антифриз) через мідний теплопровідні стрижень. Подібна передача тепла рідини забезпечує безперервну циркуляцію в міру того, як геліоприймача нагрівається променями сонця.

Вакуумний колектор Altek® показує чудові результати в хмарні дні, тому що трубки здатні поглинати енергію інфрачервоних променів, які проходять через хмари.

Скляні вакуумні трубки відрізняються дивовижною міцністю і, після установки, здатні витримувати значні ударні впливи. Результати тестів і моделювання ударних напруг доводять, що трубки здатні витримувати удари граду діаметром до 25 мм / дюйм, будучи встановленими, під кутом 40 ° або вище.

Термін окупності - 2,5 - 3 РОКИ

Основні характеристики:
Строк експлуатації вакуумних трубок  більш 25 років
Країна виробник Китай
Тип колектора Вакуумний
Тип вакуумної трубки Heat-pipe
Принцип роботи Під тиском
Режим використання Цілорічне
Кількість трубок 15 шт.
Строк служби 25.0 роікв
Додаткові характеристики
Розміри трубки, мм ⌀58,1800
Рекомендуєма ємкість бака, л 150
Діаметр конденсатора, мм ⌀14
Продуктивність кВт*год/день 7.4
Матеріал ізоляції телообмінника мінеральна вата 55*65 мм
Діаметр внутрішнього теплообмінника 42 мм
З'єднання 3/4"

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!