Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Сонячний вакуумний колектор Altek SC-LH2-10

Модель: SC-LH2-10
9 464.93грн

  • В наявності

ПРАЦЮЄ КРУГЛИЙ РІК!

Сонячний вакуумний колектор SC-LH2-10 з каркасом на плоску покрівлю (встановлюється в місця з великим сонячним освітленням: дах, стіна, балкон), трубками Heat Pipe з конденсатором 14мм

Селективне покриття внутрішньої поверхні вакуумованих трубок сприяє перетворенню сонячної енергії в теплову енергію з подальшою передачею тепла до теплопроводящим стержнів через алюмінієві пластини. Рідина всередині теплопровідних стрижнів перетворюється на пару, яка піднімається до конденсатору. Потім тепло пропускається через теплообмінник, і пара перетворюється в рідину, повертаючись до нижньої частини (основи) теплопроводящей стрижня

Тепло передається рідини-теплоносія (антифриз) через мідний теплопровідні стрижень. Подібна передача тепла рідини забезпечує безперервну циркуляцію в міру того, як геліоприймач нагрівається променями сонця.

Вакуумний колектор «Альтек» показує чудові результати в хмарні дні, тому що трубки здатні поглинати енергію інфрачервоних променів, які проходять через хмари.

Скляні вакуумні трубки відрізняються дивовижною міцністю і, після установки, здатні витримувати значні ударні впливи. Результати тестів і моделювання ударних напруг доводять, що трубки здатні витримувати удари граду діаметром до 25 мм / дюйм, будучи встановленими, під кутом 40 ° або вище.

Термін окупності ГЕЛІОСИСТЕМИ - 3 РОКИ!

Основні характеристики:
Термін експлуатації вакуумних труб більш 25 років
Країна виробник Китай
Тип колектора Вакуумний
Тип вакуумної трубки Heat-pipe
Принцип роботи Під тиском
Режим використання Цілорічне
Кількість трубок 10 шт.
Строк експлуатації 25.0 лет
Додаткові характеристики
Площа апертури, м2 0.94
Рекомендуєма емність баку, л 100
Продуктивність 4, 94 кВтхгод/день
Матеріал ізоляції теплообмінника мінеральна вата 55х65 мм
Діаметр внутрішнього теплообмінника 42 мм
З'єднання 3/4 дюйма

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!