Время работы: понедельник - четверг: с 9.00 до 17.00 пятница: с 9.00 до 15.00

Инструкция отпугивателя змей LS-107

ВІБРАЦІЙНИЙ ВІДЛЯКУВАЧ ЗМІЙ LS-107

 

ПОВНІСТЮ БЕЗПЕЧНИЙ І ДРУЖНІЙ ДО НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА МЕТОД ТРИМАТИ ЗМІЙ ЗА МЕЖАМИ ТЕРИТОРІЇ, ЯКУ ТРЕБА ЗАХИСТИТИ!

 

Змії мають дуже поганий зір (слух) і тому вони не можуть чути звукові хвилі, що передаються по повітрю. Однак вони можуть відчувати своїми рецепторами вібрацію, передану по землі, і сприймають її як сигнал небезпеки. Тому використання вібруючих звуків може бути практичним і ефективним способом відлякувати змій з певної території.

Дуже зручний і недавно розроблений електронний ВІБРАЦІЙНИЙ ВІДЛЯКУВАЧ ЗМІЙ живиться від комплекту з 4 шт. 1,5 В алкалайнових батарейок типорозміру D. Просто вставте ці батарейки і закопайте ВІБРАЦІЙНИЙ ВІДЛЯКУВАЧ ЗМІЙ під кутом близько 30 градусів в землю. Переконайтеся, що ви залишили 1/5 частину довжини алюмінієвого стрижня над землею. ВІБРАЦІЙНИЙ ВІДЛЯКУВАЧ ЗМІЙ буде генерувати унікальні і хаотичні імпульси вібрації, які поширюються далеко під землею. Для змій вібрація і удари - це сигнал небезпеки.

Це змусить змій відчути небезпеку і злякано поповзти геть. Територія захисту одним приладом може становити до 300 квадратних метрів.

Унікальна конструкція схеми енергозбереження і випадкова генерація вібрацій дозволяє використовувати один комплект батарей до 12 місяців (може варіюватися для різних виробників батарей) день і ніч, 24 години безперервної експлуатації.

Прилад має захищений від непогоди металевий корпус, заміну елементів живлення можливо виконувати без витягування пристрою із ґрунту.

У випадку загрози підтоплення та на зимову пору року рекомендується витягувати пристрій з ґрунту. Не зберігайте прилад з елементами живлення та не використовуйте кислотні елементи живлення – це може пошкодити пристрій.

ХАРАКТЕРИСТИКИ LS 107 :

  Розміри:

  41.5 см (довжина) x 6.5 см (діаметр)

  Вага:

  410 грамів без батарей

  Живлення:

  1.5V (4 батарейки типу «D»)

  Протяжність інтервалу:

  15 – 75 секунд, хаотично

  Протяжність звукової вібрації:

  1.5 – 3.5 секунд, хаотично

  Ефективна площа захисту:

  до 300 м2 відкритого простору

 

 ІНСТРУКЦІЯ З ПІДГОТОВКИ:

 

1. Щоб відкрити, відкрутіть верхню кришку проти годинникової стрілки.

2. Вийміть батарейний відсік і вставте 4 алкалайнові батарейки по 1.5В ( типорозмір D ) з урахуванням полярності '+' і '-'. Якщо батарейки встановлені правильно, ви почуєте звук першого вібрації тривалістю 20 секунд.

3. Переконавшись, що батарейки встановлені вірно, помістіть назад батарейний відсік і помірно затягніть верхню кришку для забезпечення максимальної 100 % захисту від погодних умов.

4. Вставте ВІБРАЦІЙНИЙ ВІДЛЯКУВАЧ ЗМІЙ в землю під кутом близько 30 градусів, при цьому залиште над землею близько 1/5 довжини приладу (до рифленої насічки на корпусі).

5. Ваш ВІБРАЦІЙНИЙ ВІДЛЯКУВАЧ ЗМІЙ буде працювати день і ніч у вашому саду і дворі.