Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Протигаз на випадок задимлення приміщення

Модель: Противогаз на случай задымления помещений

  • Немає в наявності

Представляємо Вашій увазі протигаз, який захистить Вас від чадного газу. Даний протигаз відрізняється від саморятівників, так як він комплектується маскою ППМ-88 і фільтр комбінований Trayal А1В1Е1К1SX (CO) Р3R

Розповімо Вам трохи про масці, а також пояснимо її переваги і недоліки.

І так, маска складається з панорамного скла (полікарбонат) і подмасочніка. Розмір маски стандартний, так як ззаду на голові вона кріпиться 5-ю регульованими лямками, які легко затягуються. У лівій частині панорамної маски знаходиться переговорний вузол.

 

Переваги панорамної маски ППМ-88:

1. Стандартний розмір (один для всіх, за винятків дітей);

2. Легко надівається, не вимагає особливих навичок;

3. Панорамне скло забезпечує хороший огляд, площа поля зору не менше 70%;

4. У даній масці легко дихати і є можливість спілкування;

5. Не важка, зручна, досить комфортна.

6. Термін зберігання маски - 5 років.

Недоліки панорамної маски ППМ-88:

1. Дана маска, на відміну від саморятівників закриває Вам тільки особа. Ваша голова і волосся залишаються відкритими.

2. Температурний режим маски, згідно її технічними характеристиками знаходиться в діапазоні від -35 ° С до + 45 ° С.

У разі пожежі, Вам доведеться обов'язково накрити чимось голову! Маска в комплектації з фільтром захищають Вам тільки Ваші органи дихання! Використання маски без фільтра заборонено! Маска в комплектації з фільтром, дозволяють Вам вийти із задимленого приміщення, але у відкритий вогонь входити не можна!

 

Фільтр спеціальний А1В1Е1К1SX (CO) P3 R разом з відповідною повнолицев маскою призначений для захисту органів дихання від шкідливої ​​дії органічних речовин з температурою кипіння вище 65 С, неорганічних газів і парів в тому числі оксиду вуглецю, кислих газів і парів, аміаку, аерозольних часток і пилу. Час захисної дії: циклогексан - 70 хв., Сірководень - 40 хв., Хлор - 20 хв., Синильна кислота - 25 хв., Аміак - 50 хв., Діоксид сірки - 20 хв., Оксид вуглецю - 40 хв. Максимальне проникнення парафинового туману <0,05%. Корпус - алюміній. Вага - 500 грам. Стандартне різьбове з'єднання Rd 40x1 / 7 "(відповідає ДСТУ EN 148-1: 2004). Сертифікований в Україні.

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: протигаз, від, пожежі, на, випадок, купити, замовити, для, гостіннці, готелів, на, підприємство, квартири, додому, фото, характеристика, опис, захист,