Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Протигаз на випадок пожежі (маска і фільтр)

Модель: противогаз

  • Немає в наявності

Представляємо Вашій увазі протигаз, який захистить Вас від чадного газу. Даний протигаз відрізняється від саморятівників, так як він комплектується маскою ППМ-88 і фільтром EKASTU DIRIN 530 A2B2E2K2HgNO20CO-P3R D *.

Розповімо Вам трохи про маску, а також пояснимо її переваги і недоліки.

І так, маска складається з панорамного скла (полікарбонат) і подмасочника. Розмір маски стандартний, так як ззаду на голові вона кріпиться 5-ю регульованими лямками, які легко затягуються. У лівій частині панорамної маски знаходиться переговорний вузол. 

Переваги панорамної маски ППМ-88:

1. Стандартний розмір (один для всіх, за винятків дітей).

2. Легко надягається, не вимагає особливих навичок.

3. Панорамне скло забезпечує хороший огляд, площа поля зору не менше 70%.

4. У даній масці легко дихати і є можливість спілкування.

5. Не важка, зручна, досить комфортна.

6. Термін зберігання маски - 5 років.

Недоліки панорамної маски ППМ-88:

1. Дана маска, на відміну від саморятівників закриває Вам тільки обличча. Ваша голова і волосся залишаються відкритими.

2. Температурний режим маски, згідно її технічними характеристиками знаходиться в діапазоні від -35 ° С до + 45 ° С.

У разі пожежі, Вам доведеться обов'язково накрити чимось голову! Маска в комплектації з фільтром захищають Вам тільки Ваші органи дихання! Використання маски без фільтра заборонено! Маска в комплектації з фільтром, дозволяють Вам вийти із задимленого приміщення, але у відкритий вогонь входити не можна!

Тепер розповімо Вам про фільтр EKASTU DIRIN 530 A2B2E2K2HgNO20CO-P3R D *.

Дана модель фільтра вважається комбінованою, так як захищає органи дихання від органічних газів і парів кипіння> 65 ° С, неорганічних газів і парів, діоксид сірки, аміаку, окис азоту, окису вуглецю, пари ртуті і їх з'єднання, а також частки токсичних і високотоксичних речовин.

Перед використанням фільтра, Вам потрібно буде розірвати герметичну упаковку, відкрити фільтр (видалити ковпачки) і щільно вкрутити фільтр в панорамну маску. Фільтр одноразовий! Тому використовувати його потрібно безпосередньо в екстреній ситуації! Час захисної дії - 20 хв., Для того, щоб покинути задимлене приміщення.

Матеріал - корпус фільтра алюміній

Вага - 428 гр.

Клас фільтра - 3-й (найвищої ефективності)

Термін зберігання - 5 років.

Дана комплектація маски і фільтру підходить як для підприємств, так і для приватних осіб. Багато хто купує собі в квартиру, на випадок якщо пожежа в багатоповерховому будинку, щоб без шкоди для свого здоров'я і збереження життя своєї сім'ї покинути приміщення.

Якщо у Вас виникли питання, обов'язково телефонуйте! Ми підберемо для Вас найкращий варіант!

 

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!

Фільтр протигазний
Клас захисту: 3
Забезпечує захист від: Органических газов и паров с температурой кипения свыше 65°С (толуол, бензол, ксилол, циклогексан, бутиламин др.)/Неорганических газов и паров за исключением оксида углерода (хлор, сероводород, сероуглерод, цианистый водород, йод, озон, и др.)/Диоксид серы и другие кислые газы и пары (двуокись хлора, йод, хлористый водород и хлорорганические ядохимикаты)/Аммиак и его органические производные/
Гарантия:
Гарантийный срок хранения: 5 лет

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: протигаз, фільтр, маска, панорамний, ппм-88, від пожежі, для, будинки, на випадок пожежі, купити, опис, характеристика, фото, ціна, наявність, оптом, роздріб