Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Протигаз на випадок задимлення приміщення

Модель: на случай задымления помещений
1 976.00грн

  • В наявності

Детальніше про панорамну маску МАГ

Призначення. Маска МАГ призначена для використання в якості лицьової частини в фільтруючих і ізолюючих засобах індивідуального захисту органів дихання. У комплекті ЗІЗОД маска забезпечує подачу очищеного повітря до органів дихання і одночасний захист особи і очей від впливу шкідливих речовин.

Склад. Маска складається з панорамного скла-корпусу, гумового ущільнювача c подвійним обтюратором, клапанної коробки з клапанами вдиху, видиху і переговорним пристроєм, подмасочніка з клапанами вдиху і оголовья. Деталі маски виготовлені з високоміцних, стійких до впливу шкідливих речовин і несприятливих температурних умов матеріалів.

Переваги конструкції. Конструкторське рішення, де базовою деталлю маски є скло-корпус, на якому кріпляться всі вузли і деталі маски, а переговорний пристрій поєднане з клапанною коробкою, дозволило значно збільшити площу поля зору, зменшити масу маски, збільшити жорсткість всієї конструкції, необхідну при тривалому зберіганні для запобігання зминання корпусу і виникнення залишкових деформацій. Подвійний обтюратор дозволяє людям з різними пропорціями обличчя використовувати маску єдиного універсального розміру.
З'єднувальний вузол маски забезпечений внутрішньої круглої різьбленням в 2-х виконаннях для приєднання фільтрів російського і зарубіжного виробництва. Конструкція швидкодіючих пряжок і оголовья робить підгонку маски, її регулювання і закріплення на голові зручною, швидкою і надійною під час роботи.

Детальніше про фільтр SX (CO) P3:

Фільтри спеціальні SX (CO) P3 разом з відповідною повнолицев маскою призначені для захисту дихальних органів від шкідливого впливу оксиду вуглецю і аерозольних часток і пилу.
Час захисної дії: оксид вуглецю - 40 хв.
Максимальне проникнення парафинового туману <0,05%.

 

Корпус - алюміній. Вага - 500 грам.

Стандартне різьбове з'єднання Rd 40x1 / 7 "(відповідає ДСТУ EN 148-1: 2004).

Сертифікований в Україні.

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: протигаз, від, пожежі, на, випадок, купити, замовити, для, гостіннці, готелів, на, підприємство, квартири, додому, фото, характеристика, опис, захист,