Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Респіратор FFP3

Виробник: УкраЇна
Модель: противопылевой FFP3

  • В наявності

Респіратор БУК 3 FFP3 - респіратори 3 рівня захисту нового покоління, що забезпечує максимальну третю ступінь захисту. Товар має належну якість і всі необхідні сертифікати. 

Особливості респіратора Бук-3 Форма респіратора Бук-3 відрізняється ергономічністю і універсально підходить для будь-якого типу особи, щільно прилягаючи до нього. Добре підходить для роботи в приміщеннях з підвищеною вологістю і температурою, без погіршення властивостей захисту. Модель не звужує кут огляду і не перешкоджає носіння окулярів.

Внутрішній шар маски виконаний з гіпоалергенного приємного до шкіри матеріалу, що не містить латекс. Фільтруюча тканина має високий третій рівень захисту FFP3 і добре пропускає очищене повітря, що виключає запотівання простору під маскою і ускладнення дихання. Модель має складну конструкцію, тому її зручно зберігати, перевозити і носити з собою.

Маски з фільтром ffp3 використовуються для захисту органів дихання від забруднень повітря, включаючи тверді і рідкі частинки з концентрацією до 50 ГДК. Сюди входять радіоактивні, біологічні та токсичні аерозолі, а також бактерії та інфекції. Найчастіше модель використовується в атомній енергетиці, лабораторних дослідженнях, виробництвах, медичних закладах при роботі з респіраторними захворюваннями і тд.

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: респіратор, протипиловий, бук 3, респіратор бук 3,