Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Респіратор 3М 9310

Виробник:
Модель: респиратор 3М 9310

  • В наявності

Респіратор 3M 9310 - Протипилова маска, призначена для індивідуального захисту органів дихання від грубодисперсних твердих аерозолів і водяних туманів середньої концентрації. Рекомендується до застосування в гірничій справі, металургії (виробництво кольорових металів і сталі), коксохімічному виробництві, виготовленні будівельних матеріалів, фармацевтичної, медичної та харчової промисловості.

Технічні характеристики респіратора 3M 9310

Завдяки унікальному трьох панельному дизайну маска підійде практично під будь-який тип особи. Напівмаска щільно прилягає до обличчя, а пористий матеріал в області носа і м'яке внутрішнє покриття створюють комфорт при носінні. Рельєфна верхня частина ефективно допомагає виводити вологу, що знижує запотівання захисних окулярів.

Особливості та переваги:

Підходить для промислових галузей, де необхідний захист ступеня FFP1 Має гіпоалергенний м'який внутрішній шар Носовий затискач обладнаний прокладкою, що вбирає вологу Інноваційна панель для підборіддя полегшує надягання і регулювання Низька опірність диханню, дозволяє більш тривалий час знаходиться в масці Індивідуальна гігієнічна упаковка захищає від забруднень Легко складається, не займаючи багато місця при зберіганні і транспортуванні

.

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: , респіратор 3м, , Респіратор 3М 9310, респіратор 9310