Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Противоаэрозольный респіратор 3М 9162 VFLEX FFP2

Виробник:
Модель: респиратор

  • В наявності

Модель респіратора 3М 9162 оснащена унікальним фільтром 3M електретного типу, який має знижений опір диханню. Поверхня виробу має особливі тиснення і V-подібні складки, що підтримує його форму під час використання і не дає респіратора торкатися до обличчя під час вдиху.

Особливості респіратора Респіратор 3М 9162 VFLEX Модель респіратора 3М 9162 оснащена унікальним фільтром 3M електретного типу, який має знижений опір диханню.

Поверхня виробу має особливі тиснення і V-подібні складки, що підтримує його форму під час використання і не дає респіратора торкатися до обличчя під час вдиху.

В основному, респіратор 3М 9162 використовується в сільському господарстві, під час обслуговування і роботи з різним виробничим обладнанням, при сортуванні відходів, на будівництвах і промислових підприємствах, під час різних лабораторних досліджень і для інших цілей. Клас захисту FFP2 дозволяє використовувати маску під час епідемій для захисту від вірусних та інфекційних захворювань. Модель ефективно захищає від твердих і рідких частинок в повітрі до 12 ГДК.

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: респіратор, протиаерозольний, , респіратор протиаерозольний, респіратор 3м