Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Респіратор протиаерозольний Мікрон FFP2

Виробник: УкраЇна
Модель: респиратор FFP2

  • В наявності

Мікрон з клапаном FFP2 / N95 - респіратор ffp2 з клапаном від українського виробника, який необхідний для аерозольної захисту при концентрації рідких і твердих аерозолів не вище 12 ГДК, відноситься до медичних моделям. Якщо ви хочете купити респіратор Мікрон з клапаном і ступенем захисту FFP2 за вигідною ціною, зробіть це в нашому інтернет-магазині.

Респіратор FFP2 опис
Респіратор Мікрон складається з декількох шарів, які фільтрують частки і забезпечують ефективний захист дихальних шляхів. При виготовленні маски, використовується технологія нанесення статичного заряду, що значно підвищує ефективність. Модель оснащена клапаном видиху, дизайн якого забезпечує великий обсяг повітря і влагоотвод з простору під маскою.

Висока щільність прилягання респіратора до обличчя і фіксування забезпечується ергономічною формою, комфортними заушнікамі з спандекса і ущільнювачем з поролону. Всі респіратори сертифіковані, відповідають класу захисту FFP2 і поставляються в герметичній індивідуальній упаковці.

Сфера застосування:
сільське господарство;

техобслуговування обладнання;

зварювання та різання сталі;

будівництво;

обробка дерева;

медицина, фармацевтика, хімічні та лабораторні дослідження.

В упаковці 1 шт.

Відповідають стандарту N95 - стандарт для медичних респіраторів, які використовуються медпрацівниками при зіткненні з вірусними захворюваннями і епідеміями.

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: респіратор, мікрон, ffp2, мікрон ffp2, протиаерозольний, респіратор протиаерозольний,