Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Респіратори

 Маска медична
одноразовая маска
0

5.00грн

 Респіратор UVEX Silv-Air c 2210 FFP2 N95 (Упаковка 15 шт)
респиратор FFP2
2

2 160.00грн

Респіратор фільтруючий протівогазоаерозольний РУ - 60М
респиратор пылегазозащитный
2

272.00грн

Респіратор фільтруючий протівогазоаерозольний РУ - 60М
ру-60м с фильтром в1р1
0

261.00грн

 Респіратор Мікрон (FFP3)
респиратор FFP3
0

50.00грн

 Респіратор РОСТОК 2ПК FFP2
РОСТОК 2ПК с клапаном
0

22.00грн

 Респіратор Росток 3ПК
респиратор 3П
0

10.00грн

Захисна хірургічна  медична маска для одноразового використання
хирургическая маска
0

4.00грн

Маска-респіратор  Днепр-1 FFP1
Дніпро-1 FFP1
0

14.00грн

Маска-респіратор  Днепр-1К FFP1
Дніпро-1К FFP1
0

15.00грн

Маска-респіратор Дніпро-2К FFP2
Дніпро-2К з клапаном FFP2
0

16.00грн

Маска-респиратор Днепр-2 FFP2
респиратор Дніпро-2 FFP2
0

15.00грн

Показано з 1 по 12 із 58 (всього сторінок: 5)

Респіратори

Який респіратор вибрати?

При роботі в умовах запиленості, задимленості (зварювання), при підвищеному вмісті аерозолів, наприклад, при нанесенні лакофарбових матеріалів у вдихуваному повітрі міститься величезна кількість шкідливих речовин. Багато нехтують захистом вважаючи, що вдихувана пил і дим не принесуть більшої шкоди. І в цій ситуації, де респіратор, досить дешевий, спосіб захисту, допоможе Вам уникнути подальших проблем зі здоров'ям і дорогих лікувань.

Респіратор це засіб індивідуального захисту органів дихання від попадання твердих частинок і аерозолів в легені. Думаю, що потрібно відразу визначити відмінності медичної маски від респіратора. Медична маска перешкоджає поширенню вірусу і мінімізує контакт рук людини з особою. У респіратора набагато більший функціонал. Це захист від металевого пилу, деревної, будівельного пилу, зварювального диму, неприємних запахів. Респіратор добре захищає від грибків, спор, бактерій і вірусів. За рахунок чого забезпечується захист органів дихання?

Справа в тому, що фільтруючі полотно респіратора складається з декількох шарів не тканого полотна та статичного фільтру. Захисний респіратор наповнюють вуглевмісні речовинами. Вугленаповнений волокно забезпечує кращий захист від зварювальних димів і від хімічних речовин в малих концентраціях.

Класи респіраторів.
Оскільки різні фільтруючі полотна забезпечують різну ступінь захисту, то респіратори ділять на класи захисту. Їх всього 3. Це - FFP1, FFP2, FFP3. До речі FFP це абревіатура, яка позначає Filtering Face Piece і перекладається як «фільтрує напівмаска».

Отже, які респіратори, де варто застосовувати:

-респіратор FFP1 забезпечує ступінь фільтрації до 80% і в цьому класі респіратор буде ефективний проти великої і середньої пилу в мінімальній концентрації. Сфера застосування: загальнобудівельні роботи, роботи в побуті, квітковий пилок.

-Респіратор FFP2 це респіратори з більш високим класом захисту, ступінь фільтрації до 94%. Захищає від великої і середньої дисперсної пилу середньої концентрації. Сфера застосування - це шліфування, свердління, зварювання. Добре захищають від аерозолів як олійних, так водних.

- респіратор FFP3 це максимальний захист. Ступінь фільтрації до 99%. Може захистити від дрібного пилу, бактерій і вірусів, грибків і спор. Саме він - респіратор від коронавируса. Можливе застосування в медицині для постійного контакту з хворими.

 

Крім ступеня захисту, респіратори поділяються на одноразові і багаторазові.

Маркування NR позначає, що респіратор одноразовий. Багаторазовий респіратор відрізняється наявністю букви R. Термін служби одноразового респіратора приблизно 8 годин - одна робоча зміна. Багаторазові можливо використовувати сумарно протягом 24 годин. Але цей час може змінюватися в залежності ступеня забрудненості навколишнього середовища.

Говорячи про конструктивні особливості респіратора, потрібно розділити їх на дві групи: з клапанному видиху і без клапана видиху. Респіратор з клапаном більш практичний і зручний. Клапан дозволяє полегшити видих і знизити температуру під маскою тому разом з повітрям з-під масочного простору викидається зайве тепло. При вдиху клапан притискається до сідла, закриваючи отвір і вдих відбувається через всю систему фільтрів поверхню.

Це були основні відмінності, але кожна модель респіратора має ще деякі відмінні риси.

Носовий затискач, це алюмінієва смужка яка забезпечує більш щільне прилягання респіратора до лінії обтюрациі. Добре прилягає до обличчя респіратор не дає можливості підсосу повітря і відповідно проникнення пилу або аерозолів в під масочное простір.

Варто звернути увагу на кріплення гумки до чаші респіратора. Кріплення може бути степлером, зварюванням ультразвуком, за допомогою клею, а в більш практичних моделях гумка протягується в вушка, що в свою чергу дозволяє регулювати натяг і щільність прилягання респіратора.

Сама гумка може бути виготовлена ​​з міцного матеріалу, а може і не вселяє довіри схильної до розтягування і розриву.

Маркування деяких респіраторів доповнена літерою «D» яка означає, що респіратор пройшов додаткові випробування на повітропроникність полотна при надмірній запиленості. Така перевірка проводиться доломітового пилом на протязі 8 годин.

Маркування респіратора.

Зазвичай на респіратор наноситься таке маркування:

- бренд виробника;

- модель респіратора;

- клас захисту;

- маркування одноразового або багаторазового використання;

- доподнітельние маркування, наприклад «Перевірка доломітового пилом»;

- дані по сертифікації маски;

- дані з виробництва та терміну придатності.

Правила надягання респіратора.

Кладемо респіратор на відкриту долоню, так що б гумки вільно звисали за кисть. Після цього фіксуємо респіратор в зону його роботи, тобто охоплюючи підборіддя і перенісся. При необхідності можемо зафіксувати носовий затискач так що б він тримався. Наступним кроком одягаємо верхню гумку на верхівку. Потім нижню гумку трохи відтягує вниз і ставимо її на своє місце. Якщо виробник передбачив регулювальні затискачі для гумки то можна або збільшити натяг, або зменшити. Перевірку правельного надягання респіратора здійснюють наступним чином: долонями притискають респіратор з боків, потім роблять різкий видих. Якщо в області перенісся відчули вихід повітря то необхідно підібрати носовий затискач і / або відрегулювати натяг гумок.

Тепер Ви знаєте особливості респіраторів і напевно зможете підібрати собі необхідну модель. Якщо ж у Вас виникли труднощі то телефонуйте нам і ми допоможемо Вам з вибором. Використання респіратора допоможе Вам звести до нуля шкідливі фактори Вашої роботи, захищайте свій організм і будьте здорові!