Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Маска панорамна ППМ-88

Модель: маска
1 000.00грн

  • В наявності

Захищає від шкідливого впливу непридатною для дихання атмосфери при температурі навколишнього повітря від -35 ° С до + 45 ° С.

Особливістю конструкції ППМ-88, на відміну від інших лицьових частин фільтруючих протигазів, є наявність подмасочніка, який перешкоджає запотіванню панорамного скла і знижує вміст вуглекислого газу в повітрі, що вдихається завдяки тому, що повітря, що видихається не стикається з панорамним склом і безпосередньо надходить у вузол клапана видиху . Маска ППМ-88 в складі промислових фільтруючих протигазів призначена для індивідуального захисту органів дихання та зору.

 

Маска забезпечує хорошу чутність і розбірливість мови.

Технічні характеристики та особливості конструкції ППМ-88

Маска складається з двох основних частин: основний маски з панорамним склом і подмасочний напівмаски. Панорамна маска кріпиться на голові за допомогою п'яти регульованих лямок. Клапани вдиху і видиху розташовані в нижній частині маски. У лівій частині панорамної маски ППМ 88 розташований переговорний вузол. Очищене повітря з клапана вдиху потрапляє в простір між основною маскою і напівмаскою. Далі, обдуваючи по шляху панорамне скло, він потрапляє в полумаску через клапани вдиху напівмаски. Подмасочний напівмаска прикріплена до основної масці з допомогою вузла клапана видиху, який виводить повітря, що видихається з напівмаски відразу в атмосферу минаючи подмасочное простір основної маски.Таким чином при видиху повітря з підвищеним вмістом СО2 в подмасочное простір основної маски не потрапляє, а виводиться відразу в атмосферу. А при вдиху, в легені людини потрапляє лише незначна кількість вуглекислого газу з подмасочний напівмаски. Така конструкція протигазної маски дозволила знизити максимальний вміст СО2 газу у вдихуваному повітрі з 1,5% до 0,6%.

Розбирати маску ППМ-88 забороняється. Очищення маски проводиться вологою і (або) сухою ганчіркою без застосування розчинників і чистяще-миючих засобів.

Додаткові характеристики

 

Термін зберігання

 

5 років

Наявність підшоломника:

 

 

який перешкоджає запотіванню панорамного скла

 

 

Площа поля зору:

 

 

не менше 70%

 

 

Скло

 

полікарбонат

 

Вміст діоксиду вуглецю у вдихуваному повітрі

 

не менше1 %

 

Опір постійному повітряному потоку на вдиху при 30 дм3 / хв

 

не менше 50 Па

 

Опір постійному повітряному потоку на вдиху при 95 дм3 / хв

 

не менше 150 Па

 

Опір постійному повітряному потоку на вдиху при 160 дм3 / хв

 

не менше 250 Па

Фільтр протигазний
Гарантійний термін зберігання: 5 лет

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: ппм88, маска ппм, ппм-88, ППМ-88, панорамная маска ппм-88