Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Панорамні маски і напівмаски високої якості. Наявність усіх сертифікатів

Маска панорамна МАГ
маска
3

1 127.00грн

Захисна панорамна маска HORIZONT
HORIZONT
0

2 500.00грн

Маска панорамна B2G
B2G
9

1 260.00грн

Напівмаска РМ - 1
полумаска
3

435.00грн

Лицьова частина ШМП
маска ШМП
1

400.00грн

Панорамна маска ППМ-88
маска
5

1 000.00грн

Повнолицьова маска Delta Plus M9000 (Франція)
полнолицевая маска
1
Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)

Панорамні маски і напівмаски високої якості. Наявність усіх сертифікатів

Повнолицеві панорамні маски і напівмаски.

Огляд панорамних масок, характеристика і опис

Одним з найбільш важливих елементів для робітників, які працюють з токсичними речовинами,  пилом, шкідливими газами (таких як аміак, хлор, кислі гази, аерозолі тощо) є панорамний маска респіратор. Звичайно ж, сама панорамна маска не захищає без спеціального фільтра, але вона також має важливу роль.

Сама маска - має досить таки просту конструкцію і як дорослому, так і дитині буде не важко розібратися з тим, як правильно її надіти. Панорамна маска респіратор - захищає (разом з фільтром!) органи дихання, шкіру обличчя і очі людини від впливу шкідливих речовин.

Фільтр до панорамної маски підбирається індивідуально під запит клієнта. Важливо розуміти, в який саме середовищі Ви плануєте використовувати і від яких шкідливих речовин Вам потрібен фільтр.

Ми розповімо Вам послідовність дій застосування маски і фільтру.

  1. Уявімо, что Вам потрібен захист від амміаку, а значить на протігазному фільтру повина буті маркіровка "К" (Натісніть на це посилання, для переходу на сторінку "Класифікація протігазніх фільтрів").

  2. Панорамні повнолицьові маски зручні тим, що вони безрозмірні. У них один універсальний розмір, які Ви підлаштовуєте під себе. Ззаду маски легко регулюються лямками. Рекомендація: не можна використовувати маску чоловікам, у яких є борода. Так як маска буде нещільно прилягати до обличчя і небезпечні речовини будуть проникати під маску.

  3. Перед початком роботи, потрібно відкрутити з фільтра кришку і щільно прикрутити його до маски. Рекомендується використовувати одного виробника. (Тобто, якщо Ви купили панорамну маску TRAYAL то і фільтр повинен бути цього ж виробника). Регулюєте маску, щоб вона щільно прилягала до Вашого обличчя і знімаєте знизу фільтра гумову заглушку.

Купити недорого панорамну полнолицьову маску респіратор і фільтр Ви можете в нашому інтернет - магазині ТОВ «НВП« ДОЗОР »за найвигіднішими цінами або ж забрати самовивозом з м.Дніпро. Весь товар, який Ви бачите в нашому магазині, повністю сертифікований! Ми маємо повний пакет документів, який відповідає державним нормам. Ми працюємо в даній сфері з 2002 року! Якщо ж у Вас виникають труднощі з вибором маски або фільтра, наші менеджери допоможуть Вам з підбором. Залиште заявку на зворотний дзвінок і ми Вам зателефонуємо в найкоротший час.