Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Засоби індивідуального захисту

Цивільний протигаз ГП-7 (розмір 1)
гп-7
6

660.00грн

Фільтр від аміаку Trayal 250 K2
K2
1

300.00грн

Захисна панорамна маска HORIZONT
HORIZONT
0

2 500.00грн

Цивільний протигаз ГП-9
ГП 9
2

1 540.00грн

Протигаз ГП-9 з комбінованим фільтром А2В2Е2К2Р3Д
комбинированный противогаз
1

1 930.00грн

Маска панорамна B2G
B2G
9

1 260.00грн

Напівмаска РМ - 1
полумаска
3

435.00грн

Фільтр від чадного газу А1В1Е1К1SXCOP3R комбінований
А1В1Е1К1SX(CO)P3R
2

640.00грн

 Фільтр протипиловий P3
P3
2

280.00грн

Комбінований фільтр A1B1E1K1P3R
A1B1E1K1P3
2

432.00грн

Комбінований фільтр TRAYAL  A2B2E2K2PR
A2B2E2K2P3
1

462.00грн

Комбінований фільтр TRAYAL  А2В2Е2К2
А2В2Е2К2
0

340.00грн

Показано з 1 по 12 із 17 (всього сторінок: 2)

Засоби індивідуального захисту

Наш інтернет-магазин займається продажем засобів індивідуального захисту органів дихання. Наш досвід роботи з 2002 року! У нас Ви купите завжди нові, кращі та сучасні протигази. Ми стежимо за тим, щоб наш товар був якісним і доставлений Вам в обумовлені терміни. На протигази і протигазові фільтри ми маємо сертифіковані документи!

Давайте докладніше ознайомимося з видами протигазів і їх призначенням.

Типи протигазів:

  • цивільні протигази ГП -7, ГП-9 і ГП-5;
  • шлангові протигази ПШ;
  • протигази фільтруючі і ізолюючі;
  • панорамні протигази.

Цивільні ПРОТИГАЗИ

Протигаз ГП-7 (їх ще в народі називають "військовий протигаз") служать для захисту органів дихання від бойових отруйних речовин, аварійно-хімічних небезпечних речовин, радіоактивного пилу, біологічних аерозолів на випадок ядерної війни. Багато наших клієнтів запитують: "Чи захищає протигаз гп7 від аміаку?" - Ні, не захищає. Чи не від аміаку ні його похідних.

Протигаз ГП-7 складається з: маски МП-04, фільтра ГП-7К і сумки.

Термін зберігання протигазів - 12 років.

Ви можете прочитати правила користування протигазом перейшовши за посиланням

Як підібрати і визначити розмір протигаза.

Для того, щоб правильно визначити розмір протигаза ГП, Вам потрібно виміряти обхват голови вертикально і горизонтально. Отримані дані скласти.

Розміри протигазів і таблиця розмірів ДП:

1-й розмір - сума обхватів голови в см .: до 118 і 119 - 121.

2-й розмір - сума обхватів голови в см .: 121,5 - 123,5 і 124 -126

3-й розмір - сума обхватів голови в см .: 126,5 - 128,5 і 129 - 131 і 131 і більше

Інструкція і носіння протигаза ГП-7.

У нашому магазині Ви можете купити протигаз недорого.

Дізнатися ціну на протигаз ГП-7 можна перейшовши за посиланням.

Протигаз ГП-9 - це протигаз 2020 года! Він користується найбільшою популярністю!

Протигаз служить для захисту органів дихання і може комплектуватися на вибір клієнта панорамними масками або напівмасками або шолом-маскою.

Фільтр до протигазу ГП-9 також підбирається під потреби клієнта, вибір фільтра залежить від того, де і в якому середовищі він буде використовуватися.

Протигаз з панорамним маскою - це закритий, лицьової протигаз.

Як правильно одягати протигаз ГП-9.

Якщо Ви вибираєте панорамну маску, то вони не мають розмірів. Панорамні маски - універсальні. Ззаду на голові вони кріпляться регульованими лямками, які легко затягуються. Одягнувши маску, Ви накручуєте на неї фільтр, обов'язково потрібно знизу фільтра зняти захисну пломбу.

Якщо Ви вибираєте полумаску, то вона також не має розміру. Але тут є особливість по вибору фільтра! Вибираючи полумаску, вага фільтра не повинен перевищувати 350-ти грам! Або в доповненні, Вам потрібно купити гофротрубка і сумку.

Якщо ж Ви вибираєте шолом-маску, то тут Вам потрібно знати розмір. Для вибору зростання маски ШМП необхідно виміряти вертикальний обхват голови від верхівки через щоки до подбородка.Перейдя по посиланню Ви дізнаєтеся як правильно одягати шолом маску протигаза. Фільтр накручуємо спереду і не забуваємо знімати захисну пломбу.

Дуже багато хто купує для себе, як особистий протигаз використовують, наприклад для обприскування рослин або для ремонтних робіт.

На жаль, термін служби протигаза не можна передбачити заздалегідь. Потрібно орієнтуватися на багато факторів, такі як: концентрація в якій буде використовуватися фільтр, час дії і як часто використовують. Але гарантійних термін зберігання що маски, що фільтра - в основному 5 років. Бувають і винятки, коли фільтр може зберігається і 12 років.

шлангові протигази

Призначення і пристрій протигаза ПШ

Шлангові протигази призначені для захисту органів дихання робітників в умовах утримання вільного кисню в повітрі менше 17% об'ємних, вміст шкідливих речовин невідомого складу і концентрацій і в інших випадках, коли не забезпечується захист фільтруючими протигазами

Для чого потрібен протигаз шланговий.

У шлангових ізолюючих протигазах здійснений принцип подачі повітря до органів дихання по шлангу з чистої зони. Час захисної дії шлангового протигаза не обмежена.

Призначений для ремонту і очищення різних ємностей (призначених для зберігання хімічних продуктів), колодязів, підземних приміщень на хімічних виробництвах, димоходів, підвальних і інших місцях, де можуть накопичуватися шкідливі і небезпечні газоподібні речовини.

Які бувають протигази шлангові:

Протигаз шланговий ПШ-1 (бувають позначення ПШ-1С і ПШ-1Б, де С- означає сумка, а Б-барабан). Цифра 1-означає те, що армований шланг буде довжиною 10 м.

Протигаз шланговий ПШ 2 - тут армований шланг буде довжиною 20 м.

Протигаз шланговий ПШ-20 РВ - довжина шланга 20 м. І в комплекті ще йде ручна воздуходуйка. Здійснюється подача повітря до органів дихання працюючого по шлангу з чистої зони.

Протигаз шланговий ПШ-20 ЕРВ - довжина шланга 20 м. І в комплектується електроручних воздуходуйкой.Обеспечівает роботу одну людину з видаленням від повітродувки на відстань 20 м.

Шланговий протигаз досить ефективний протигаз, так час захисної дії не обмежена!

Як користуватися протигазом шланговим ПШ

У зв'язку з високим опором диханню застосування протигаза протягом тривалого часу не рекомендується. Його можна використовувати при короткочасних роботах легкої і середньої тяжкості, не пов'язаних з необхідністю пересування на відстань більш 8-10м і в місцях, де виключається заплутування шланга.

Перед роботою проводиться огляд шланга, гофрованої трубки, маски, перевірка міцності та надійності з'єднання всіх частин протигаза, наявність гумових прокладок в місцях з'єднання гофрованих трубок між собою з маскою і зі шлангом.

Під час роботи в загазованих місцях повітря для дихання надходить під маску шляхом самовсмоктування. При роботі в шланговому протигазі дихання людини повинно бути вільним і глибоким.

Після закінчення роботи всі деталі протигаза очищають від бруду і пилу і укладаються в чемодан до наступного застосування. При необхідності маска промивається водою з милом.

Перевірка: всі частини протигаза періодично повинні перевірятися шляхом ретельного огляду. Уважно перевіряють справність гумових деталей. При втраті еластичності гумові деталі потрібно замінювати. Особливу увагу звернути на видихальний клапан, який при несправності, заглибленні і засміченні може служити причиною серйозного отруєння.

При зберіганні протигаза, всі його деталі повинні знаходитися в валізі, зберігання в приміщенні, захищеному від атмосферних опадів.

Протигази фільтруючі і ізолюючі

Характеристика фільтруючого протигаза.

Фільтруючий протигаз захищає організм людини від попадання в нього отруйних газів. Очищення отруйних речовин відбувається шляхом фільтрації забрудненого повітря.

Принцип дії фільтруючого протигаза.

Принцип дії протиаерозольного фільтра фильтрующе-поглинальної коробки протигазу полягає в затримці аерозолів або великих часток пилу на волокнах сітки цього фільтра, що складається з щільних шарів волокнистих матеріалів.

Частини фільтруючого протигаза

Фільтруючий протигаз складається з повнолицев панорамної маски або ж маски ШМП + підбирається фільтр, в залежності від потреб клієнта. В якому середовищі будуть його використовувати і від чого конкретно потрібен захист.

Марки фільтруючих протигазів

Насправді, немає одного фільтруючого протигаза - їх багато. Знову повторюся, дивлячись від чого потрібен захист самого фільтра. Фільтри можуть бути і від аміаку, хлору, органічних речовин, кислих газів, ртуті, чадного газу і т.д. Ви підбираєте собі маску панорамну або ж це може бути напівмаска і до нього фільтр. Все просто:)

Призначення протигаза фільтруючого

Призначення фільтруючого протигаза, точно таке ж як і у всіх протигазів - захищати наші органи дихання шляхом фільтрації потрапляє в організм повітря від шкідливих домішок.

Чим відрізняються протигази

Протигази відрізняються між собою зовнішнім виглядом, класифікацією фільтрів, різний ступінь захисту, речовиною, від яких захищають фільтри, сферою застосування і т.д ...

Купуючи в нашому інтернет-магазині якісні та сертифіковані протигази і фільтри.