Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Толщиномер GM200

Модель: GM200
650.00грн

  • В наявності

 

Ціна вказана без ПДВ. Товщиномір "GM200" вимірює товщину ЛКП на чорних металах в одиночному і безперервному режимі з точністю 0,01 мм. Результат виводиться на цифровий дисплей, в комплекті йде набір еталонних плівок, які дозволяють самостійно відкалібрувати прилад.

 

Застосовується в автомобільній сфері для оцінки якості нанесеного на матеріал покриття, а також діагностики покриттів з метою проведення кузовних робіт. Покупцям автомобілів (нових і старих) толщиномер допоможе розібратися чи дійсно заявлена ​​ціна відповідає якості авто. За допомогою приладу можна з особливою точністю виміряти товщину лакофарбового покриття і виявити приховані подряпини і вм'ятини, якщо вони мали місце бути

Прилад знайшов застосування в будівництві, при виробництві металевих конструкцій для вимірювання товщини лакофарбових, захисних, антикорозійних, протипожежних компонентів покриттів, нанесених на матеріал. Товщиномір набув широкого використання фахівцями в галузі страхування, експертами оцінювачами, які працюють з транспортними засобами для виявлення точної інформації про їх стан. Точність приладу можна перевірити і відкалібрувати в лічені хвилини - в комплекті йдуть спеціальні еталонні плівки, за допомогою яких дуже легко перевірити, а при необхідності і відкалібрувати толщиномер.

 

Принцип дії заснований на взаємодії спеціального датчика, який випромінює електромагнітні імпульси, з металевим кузовом. Додаткова мотивація, відбитого від металу, залежить від товщини лакофарбового покриття. Прилад обчислює потужність відбитого сигналу і порівнює його з даними, занесеними в пам'ять, в результаті на РК-дисплеї відображається товщина ЛКП в міліметрах з точністю 0,01 мм, що дозволяє зі 100-відсотковою впевненістю виявити вторинну фарбування автомобіля після аварії.

 

Пристрій можна використовувати для одноразового виміру або в режимі багаторазових вимірювань. Останній режим зручний, якщо необхідно виявити кордон, де товщина шару фарби збільшується або зменшується. Користувач може кнопкою "UNIT" вибрати одиницю виміру - міліметри або дюйми. На дисплеї будуть відображатися соті частки міліметра або тисячні частки дюйма.

Технічні характеристики:

Диапазон измерений толщины ЛКП 0...1.8 мм, 0...71 mil
Единицы измерений
  • миллиметры;
  • mil (1/1000 дюйма)
Шаг измерений 0.01 мм, 0.1 mil
Погрешность ± 0.03
Минимальный диаметр объекта 50 мм
Минимальная толщина металла 0,5 мм
Рабочие поверхности сталь, железо
Дисплей цифровой ЖК экран
Питание 2 батарейки "ААА"
Размеры 65х31х108 мм
Вес 64 г
Температура эксплуатации 0...+40 °C
Допустимая влажность 10-95% (без конденсации)

 

Комплект: толщиномер "GM200"; комплект плівок для калібрування; Інструкція з експлуатації; упаковка.

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!