Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Пірометр - інфрачервоний термометр FLUS IR-866U (-50 ... + 2250)

Модель: IR-866U
6 900.00грн
з ПДВ: 6900грн
 • В наявності

Високотемпературний пірометр, самописець температури FLUS IR-866U - професійний дистанційний реєстратор температури, оснащений кабелем для комунікації з портом USB комп'ютерної техніки для передачі даних в реальному режимі часу, характеризується зі збільшеним оптичним дозволом, широким діапазоном, крокової підстроюванням коефіцієнта емісії, 3-х рядковим дисплеєм.

Переваги та особливості FLUS IR-866U

Далеко не кожен безконтактний вимірювач температури впорається з контролем температури нагрітих металевих заготовок вище 2000 градусів. Пірометр - реєстратор IR-866U призначений саме для цього, причому практично без затримки - час відгуку при моніторингу динамічно протікають теплових процесів не перевищує часток секунди. Функція контролю діапазону дає можливість задавати верхню і нижню межу і при виході за межі (менше меншого або більше більшого) звучить зумер, навіть на дисплей не потрібно дивитися. Постійно в ході сканування розраховується максимальне, мінімальне, середнє значення.

Змінний коефіцієнт емісії. При послідовних вимірах температури об'єктів з різними покриттями завжди виникає питання достовірності цифр на дисплеї. Відбивна здатність змінюється в рази. У простих моделях коефіцієнт емісії не регулюється, що збільшує похибку. Вигідно відрізняється в цьому плані IR-866U, здатний за кілька натискань кнопок точно підлаштуватися для дослідження поверхонь нового чи невідомого типу: гладкою, блискучою, шорсткою, пофарбованої, полірованої, матовою і виду матеріалу: дерево, метал, штукатурка, бетон, цегла, папір , плитка, пінобетон і інші.

Збільшений оптичне дозвіл. Показник становить 50: 1, що актуально при віддалених вимірах, навіть якщо до об'єкта десяток метрів. Головне - зіставити розміри і відстань, щоб об'єкт був в поле зору ІК лінзи.

Лазерний приціл. Теплове випромінювання в інфрачервоному спектрі візуально не спостерігається. Надійний контроль "попадання в ціль" забезпечить лазерна указка.

Інформативний дисплей. Широкоформатний трьохрядковий екран - відмінна риса професійних приладів для реєстрації теплового випромінювання.

 • Верхній рядок. Встановлений коефіцієнт емісії; індикатор підсвічування; значок включенного лазеру.
 • Середній рядок - основний. Значення температури в поточний момент часу.
 • Нижній рядок. MAX/MIN значення, індикатор розряду, іконка підключення USB.

Для промислового використання та побуту

 • У чорної і кольорової металургії завдяки високому оптичному дозволу - і широкому діапазону до 2250 ° С IR-866U контролює процеси виплавки металів в електропечах: цинку, свинцю, алюмінію, магнію, срібла, золота, латуні, чавуну, сталі, кремнію, нікелю і навіть тугоплавкого фехралю.
 • В електротехніці відкриваються можливості моніторингу теплового режиму обладнання, що знаходиться під небезпечно високою напругою, і в важкодоступних для безпосереднього вимірювання місцях: трансформатори, електродвигуни, кабелі (шини), електронні плати, роз'єми і клеми.
 • У машинобудівній галузі використовується для температурного контролю навантажених і рухомих механічних елементів: підшипники, редуктори, і зубчасті пари.

 • У житлово-комунальній сфері проконтролює бойлерні установки і опалювальні котли.

 • У домашніх умовах термометр інфрачервоний IR-866U перевірить наскільки нагріті батареї в опалювальний період або навпаки охолола стіна при аварії в системі централізованого теплопостачання. Автолюбителі можуть виміряти температуру радіатора системи охолодження, двигуна внутрішнього згоряння, колісних дисків при тривалому русі. Вимагає мінімального догляду (тільки періодичне очищення лінзи і заміна джерела живлення) і готовий до роботи відразу після включення.

Логгер, реєстратор температури

Електронний самописець ir-866U FLUS володіє найважливішою функцією - при підключенні до ПК, наприклад ноутбука, здійснювати фіксацію температури з заданою періодичністю, виводити графік, зберігати результати в файл з подальшим аналізом. Для цих цілей додається диск з програмним забезпеченням. Інсталяція займає пару хвилин. При підключенні кабелю і запуску програми, після натискання на курок, логгер включається, опція автоотключения блокується до тих пір, поки залишається підключеним кабель. Реєстратор можна встановити на штатив, роз'єм передбачений в нижній частині рукоятки і вести візуальне спостереження і запис протягом будь-якого часу - хоч 1 хвилина, хоч цілу добу. Поки звичайно вистачить заряду батареї і місця на жорсткому диску.

Програмне забезпечення дозволяє:

 • встановлювати верхню і нижню межу діапазону. Для кожної з них вибирається колірна гамма;
 • задавати період опитування від 1 секунди до 1 хвилини.

Особливості FLUS IR-866U:

 • Точне безконтактне вимірювання.
 • Змінний коефіцієнт емісії.
 • Порт USB + програмне забезпечення для зв'язку з ПК.
 • Лазерна указка для візуального контролю.
 • Вибір одиниць вимірювання ℃/℉.
 • Звукова сигналізація при виході за межі діапазону.
 • Фіксація MAX,MIN, середнього, дифференційного значень.
 • Вимірюваня температури на значній відстані.
 • 3-х рядковий LCD дисплей з великими цифрами.
 • Підсвічування для роботы при низькій освітленності.
 • Автовимкнення.
 • Індикація низького розряду батареї.

Комплектація: прилад; кейс; упаковка; USB-кабель, диск ПЗ, штатив, інструкція; батарейка 9В.

Шановний покупець!

Якщо Ви вибрали оплату товару післяплатою, то передоплата 300 грн є обов'язковою умовою відвантаження. Ми змушені ввести таке правило після досвіду роботи з недобросовісними покупцями, сподіваємося на розуміння.

Диапазон измерения пирометра
Диапазон измерения в бесконтактном режиме: -50℃ до +2250℃
Точность пирометра (дистанционный режим) в диапазоне:
-50℃ до 0℃ (-58℉ до +32℉) ±4℃
0℃ до 500℃ (+32℉ до +932℉) ±1.5%(±2℃)
500℃ до 850℃ (+932℉ до +1562℉) ±2%(±2℃)
Дополнительная информация
оплата LiqPay Так
Другие характеристики пирометра:
Время отклика: 0,25 сек
Коэффициент эмиссии: 0,1~1,0 (настраиваемый)
Разрешение: Разрешение до 1000℃ - 0,1℃
Оптическое разрешение: 50:1
Спектральный диапазон 8~14um
Лазер: 1 луч
Автовыключение: после 20 секунд бездействия
Подсветка экрана: +
Индикация низкого разряда: +
Контроль выхода за границы диапазона: +
MAX/MIN/DIF/AVG/HOLD +
Условия эксплуатации:
температура от 0℃ до +50℃
Влажность %: от 10 до 95% RH
Условия хранения:
температура: от -20 ℃ до +60 ℃
влажность: < 80% RH
Гарантия:
Гарантийный срок эксплуатации: 1 год
Прочее:
Страна производитель: Китай

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!