Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Пірометр - інфрачервоний термометр FLUS IR-863 (-50 ... + 1650)

Модель: IR-863
5 300.00грн
з ПДВ: 5300грн
 • В наявності

Високотемпературний безконтактний IR-863 відрізняється збільшеним оптичним дозволом для замірів на видаленні нагрітих об'єктів в промисловості, розширеним температурним інтервалом, підстроюванням коефіцієнта емісії, високою точністю, 3-х рядковим дисплеєм, і затребуваний практично у всіх галузях економіки України, ЖКГ, сфері послуг, будівництві і в домашніх умовах.

Переваги та відмінності FLUS IR-863

Контактний контроль температури понад 1500 ° С доріг, небезпечний і складно автоматизується. У цьому немає необхідності, якщо у Вас в руках ІК пірометр IR-863, що дозволяє зробити безконтактні виміри поверхонь практично з будь-яким типом покриття. Прилад характеризується швидким часом відгуку при моніторингу динамічно протікають теплових процесів. Час затримки відображення показів не перевищує чверті секунди і фактично контроль відбувається в режимі онлайн.

Настроюється коефіцієнт емісії. При послідовних вимірах температури об'єктів з различающимися покриттями, завжди виникає питання достовірності отриманих результатів. Відбивна здатність змінюється на порядок - від 0.1 до 0.95. У найпростіших моделях опція підстроювання коефіцієнта емісії відсутній. В цьому плані інфрачервоний термометр IR-863 вигідно відрізняється, дозволяючи за кілька натискань клавіш підлаштуватися для перевірки поверхонь нового, невідомого типу: пофарбованої, шліфованої, гладкою, шорсткою, матовою і виду матеріалу: бетон, цегла, метал, дерево, штукатурка, папір, плитка та інші.

Збільшене оптичне дозвіл. Показник на рівні 50: 1 - практично закриває більшість питань по дистанційним вимірам вимірами, навіть якщо до об'єкта десяток або два метрів. Головне - співвідносити розміри і відстань, щоб предмет був у полі зору апарату.

Лазерна вказівка. Теплове інфрачервоне випромінювання візуально не спостерігається. Надійний контроль "попадання в ціль" забезпечить лазерний приціл. Широкоформатний трьохрядковий дисплей. Відмітна риса професійних приладів для реєстрації теплового випромінювання: верхній рядок. Коефіцієнт зміни емісії; індикатор підсвічування; значок включеного лазера; середній ряд - основний.

Значення температури в поточний момент часу; нижня рядок. MAX / MIN значення, індикатор розряду.

Для заводів, фабрик та сфери ЖКГ

 1. У металургійній промисловості завдяки високому оптичному дозволу і температурному діапазону до 1650 ° С доступний дистанційний контроль процесів виплавки, загартування, відпалу і нормалізації чорних і кольорових металів: цинку, олова, магнію, свинцю, алюмінію, золота, срібла, чавуну і сталі.
 2. У електротехнічної галузі відкриваються можливості моніторингу теплового режиму обладнання, що знаходиться під небезпечно високою напругою, в важкодоступних для безпосереднього контакту місцях: трансформатори, електродвигуни постійного і змінного струму, електрощитові, високовольтні шини, роз'єми і клеми.
 3. У машинобудуванні використовується для температурного контролю корпусів і рухомих механічних деталей: підшипників, редукторів, зубчастих передач.
 4. У житлово-комунальній сфері проконтролює димоходи, котли, труби центрального опалення та гарячої води.

Особливості FLUS IR-863:

 • Точне безконтактне вимірювання на відстані.
 • Розширений діапазон.
 • Лазерна указка для візуального контролю.
 • Вибір одиниць виміру ℃ / ℉.
 • Звукова сигналізація при виході за межі діапазону.
 • Фіксація MAX, MIN, середнього, диференціального значень.
 • 3-х рядковий РК дисплей з великими розрядами.
 • Підсвічування для роботи при зниженій освітленості.
 • Автовимкнення.
 • Індикація низького розряду батареї.

Комплектація: прилад; кейс; упаковка; керівництво користувача; батарейка 9В.

 

Шановний покупець!

Якщо Ви вибрали оплату товару післяплатою, то передоплата 300 грн є обов'язковою умовою відвантаження. Ми змушені ввести таке правило після досвіду роботи з недобросовісними покупцями, сподіваємося на розуміння.

Диапазон измерения пирометра
Диапазон измерения в бесконтактном режиме: -50℃ до +1650℃
Точность пирометра (дистанционный режим) в диапазоне:
-50℃ до 0℃ (-58℉ до +32℉) ±4℃
0℃ до 500℃ (+32℉ до +932℉) ±1.5%(±2℃)
500℃ до 850℃ (+932℉ до +1562℉) ±2%(±2℃)
Дополнительная информация
оплата LiqPay Так
Другие характеристики пирометра:
Время отклика: 250 мс
Коэффициент эмиссии: 0.1~1.0 (регулируемый)
Разрешение: Шаг измерения до 1000℃ - 0.1℃
Оптическое разрешение: 50:1
Спектральный диапазон 8~14um
Лазер: 1 луч
Автовыключение: +
Подсветка экрана: +
Индикация низкого разряда: +
Контроль выхода за границы диапазона: +
MAX/MIN/DIF/AVG/HOLD +
Условия эксплуатации:
температура 0℃~+50℃
Условия хранения:
температура: -20 ℃~+60 ℃
влажность: 10~95% RH
Гарантия:
Гарантийный срок эксплуатации: 1 год
Прочее:
Страна производитель: Китай

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!