Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Пірометр - інфрачервоний термометр Flus IR-823 (-50 ... + 1350)

Модель: IR-823
4 200.00грн
з ПДВ: 4200грн
  • В наявності

Пірометр цифровий FLUS IR-823 з двома паралельними вимірювальними контурами - зовнішньо підключаємою термопарою К-типу і в ІЧ-діапазоні, завдяки солідному оптичному дозволу, і високотемпературної верхній межі, затребуваний на виробничих майданчиках практично у всіх базових галузях економіки при виконанні дистанційних і контактних вимірів нагрітих об'єктів.  Професійні пірометри, розраховані на віддалені вимірювання вище 1000 градусів, відносяться до категорії високотемпературних.

Лазерний термометр IR-823 - один з небагатьох представників, здатний не тільки легко переступити межу, при якій плавляться метали, а й може заміряти температуру поверхні предметів контактним способом і за допомогою уловлювання випромінювання інфрачервоної лінзою. Причому може це робити як одночасно, так і окремо. Це дозволяє вирішити дві важливі задачі: 1. Заощадити на покупці двох приладів. 2. За даними температурного датчика підлаштовувати коефіцієнт емісії.

Можна бути впевненим у достовірності показань, навіть якщо доводиться стикатися з гладкою, пофарбованою в темний або світлий світ, шорсткою, полірованої або матової поверхнями. Переводите погляд інфрачервоного вимірювача від дерев'яної дошки до металевої заготовки, від бетонної плити до цегляної кладки. Контролюйте показання на дисплеї, порівнюючи дані отримані термопарою і лінзою, зручно розташовуються на двох рядках дисплея. Постійно тримати в полі Вашого зору досліджуваний об'єкт дозволяє 2-променевий лазер.

Прилад в режимі онлайн проводить автоматичний розрахунок максимального, мінімального, середнього арифметичного значення. 

Окремих слів заслуговує контроль діапазону, верхня і нижня межа якого налаштовується в цій моделі інфрачервоного термометра дуже просто кнопками SEL і стрілками. При виході за кордон заданого інтервалу: звучить зумер; блимає напис на дисплеї. Це дуже зручно. Можна навіть не дивитися на цифри. Як тільки температура зміниться хоча б на 0.1 ° С, апарат миттєво Вам повідомить. Підключіть термопару до гнізда на корпусі та проводьте точкові виміри на обмеженій площі, наприклад ступінь нагріву відеокарти на системній платі в умовах щільного монтажу або процесора. 

Досить високий оптичний дозвіл - 30: 1 в поєднанні з солідним межею до 1350 ° С розширює можливості для широкого застосування в промисловості і в домашній майстерні.

Подвійний контроль робить вимірювання більш достовірними в машинобудуванні, харчовій промисловості, електротехніці, тепловій енергетиці і металургії.

  1. Якщо доводиться контролювати тепловий режим відповідального обладнання: нагрівальних котлів, трубопроводів, трансформаторів, електродвигунів, високовольтних шин, роз'ємів, розподільних коробок, клем і розеток.

  2. IR-823 підійде для температурного моніторингу постійно навантажених механічних з'єднань: підшипники, редуктори, зубчасті пари.
  3. Доступний контроль процесів плавлення магнію, алюмінію, свинцю, цинку, латуні, міді, срібла.

У приватному будинку і квартирі можна перевірити наскільки нагріті батареї в опалювальний період. Автомобілісти можуть перевірити не перегрітий чи радіатор, термостат, двигун внутрішнього згоряння і колісні диски автомобіля.

Особливості: 

- Швидке безконтактне вимірювання.

- Незалежний контроль термопарою.

- Змінний коефіцієнт емісії.

- 2-х променевої лазер.

- Вибір одиниць виміру ℃ / ℉.

- Звукова сигналізація при виході за межі діапазону.

- Фіксація MAX, MIN, середнього значень.

- Пам'ять на 12 результатів.

- Вимірювання температури на значній відстані.

- Великий рядковим ЖК дисплей з підсвічуванням.

- Автовідключення.

- Індикація розряду батареї

Комплектація: прилад, кобура, термопара, керівництво користувача, батарейка 9В, упаковка.

Диапазон измерения пирометра
Диапазон измерения в бесконтактном режиме: -50℃ до +1350℃
Диапазон измерения в режиме термопары: -50℃ до +1370℃
Точность пирометра (дистанционный режим) в диапазоне:
-50℃ до 0℃ (-58℉ до +32℉) ±4℃
0℃ до 500℃ (+32℉ до +932℉) ±1.5%(±2℃)
500℃ до 850℃ (+932℉ до +1562℉) ±2%(±2℃)
Дополнительная информация
оплата LiqPay Так
Точность пирометра (режим термопары) в диапазоне:
-50℃ до +1370℃ ±1.5%(±1℃)
Другие характеристики пирометра:
Время отклика: 0,25 сек
Коэффициент эмиссии: 0,1~1,0
D:S (оптическое разрешение) 30:1
Разрешение: 0,1℃
Спектральный диапазон 8 ~ 14um
Лазер: 2-х проміневий
Автовыключение: після 30 секунд бездіяльності
Подсветка экрана: +
Индикация низкого разряда: +
Контроль выхода за границы диапазона: +
MAX/MIN/DIF/AVG/HOLD +
Внутренняя память: на 12 результатів
Условия эксплуатации:
температура від 0℃ до +50℃
Влажность %: від 10 до 95% RH
Условия хранения:
температура: від -20 ℃ до +60 ℃
влажность: < 80% RH
Гарантия:
Гарантийный срок эксплуатации: 1 рік
Прочее:
Страна производитель: Китай

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!