Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Інфрачервоний термометр - пірометр Flus IR-813 (-50 ... + 550)

Модель: IR-813
1 200.00грн
з ПДВ: 1200грн
 • В наявності

Пірометр з кольоровим контролем діапазону FLUS IR-813 - зручний інфрачервоний термометр для дому та роботи, з відмінним співвідношенням якість-ціна, з швидким часом відгуку, зручною пістолетною рукояткою для точного дистанційного вимірювання, візуальної та звукової сигналізацій при виході за межі заданого інтервалу температури. 

Оптичний дозвіл (показник візування) достатній для контролю температури з відстані до 10 метрів, з урахуванням розмірів об'єкта вимірювання. Лазерний показник мети зручний тим, що дозволяє сфокусуватися на поверхні об'єкта, а підсвічування дисплея - працювати при недостатньому освітленні. Поверхні предметів залежно від типу матеріалу і ступеня механічної обробки в рази відрізняються випромінювальною здатністю. Для цих цілей пірометр має налаштуванням коефіцієнта емісії.

Інфрачервоний пірометр IR-813 в домашній майстерні і на виробництві традиційно затребуваний в випадках, коли безпосереднє наближення до об'єкта вимірювання небезпечно - висока напруга, швидко обертаються елементи машин і механізмів та ін. Або незручно - наприклад високо або заважає розміщене промислове обладнання:
 1. Верхню межу більше 500 ° С оцінять електрики: відкрита або прихована під шаром штукатурки електропроводка під напругою 220 В, розетки, вимикачі та електричні роз'єми, високовольтні шини, знижують / підвищувальні трансформатори, розподільні коробки, електродвигуни та генератори.
 2. За короткий час пірометр інфрачервоний IR-813 перевірить не перегріті чи колісні диски автомобіля при тривалому русі, радіатор або термостат системи охолодження.
 3. У машинобудівному цеху дистанційний термометр використовується для температурного контролю рухомих механічних деталей: підшипників, редукторів, зубчастих передач.
 4. У харчовій промисловості доступна можливість проконтролювати, чи відповідає стандартам тепловий режим при приготуванні продуктів і чи не порушені технологічні умови.
 5. Аварійной-рятувальних служби - пожежники, фахівці з охорони праці, працівники МНС та житлово-комунальної сфери використовують пірометр IR-813 FLUS для контролю систем кондиціонування, подачі гарячої води і опалення.

Прилад відрізняється оригінальною кольоровою і звуковою системою контролю заданого діапазону, в ході якої поточна температура автоматично порівнюється із заданою базовою. Якщо виміряна температура більше, ніж встановлена ​​базова температура і граничне значення, ЖК дисплей змінить колір підсвічування з зеленого на червоний і буде супроводжуватися швидким попереджувальним звуковим сигналом. Якщо виміряне значення температури менше, ніж встановлена ​​базова температура і граничне значення, ЖК дисплей змінить колір підсвічування з зеленого на синій і буде супроводжуватися повільним попереджувальним звуковим сигналом. Колір підсвічування ЖК дисплея буде зеленим, якщо виміряне значення температури в межах порогового значення. Колір підсвічування ЖК дисплея буде жовтого кольору під час вимірювання після виключення режиму базової температури.

Особливості Flus IR-813:

 • Швидке безконтактне вимірювання.
 • Вбудований лазер та підсвічування.
 • 4-х кольоровий дисплей та звуковий контроль діапазону.
 • Запам'ятовування останнього результату.
 • Простий в експлуатації - мінімум налаштувань.
 • Рідкокристалічний дисплей з великими розрядами
 • Великий ресурс батареї 9 В.
 • Автоматичне вимкнення.
 • Налаштування коефіцієнту емісії.

Комплектація: прилад; керівництво; 1 батарейка 9В; пакування.

Диапазон измерения пирометра
Диапазон измерения в бесконтактном режиме: -50℃ до +550℃
Точность пирометра (дистанционный режим) в диапазоне:
-50℃ до 0℃ (-58℉ до +32℉) ±4℃
Дополнительная информация
оплата LiqPay Так
Другие характеристики пирометра:
Время отклика: 500 мс
Коэффициент эмиссии: 0.1~1.0
D:S (оптическое разрешение) 13:1
Разрешение: 0.1℃
Спектральный диапазон 8~14um
Лазер: 1 луч
Автовыключение: після 30 секунд бездії
Подсветка экрана: +
Удержание результатов на экране (HOLD) +
Индикация низкого разряда: +
Контроль выхода за границы диапазона: +
MAX/MIN/DIF/AVG/HOLD +
Внутренняя память: ні
Условия эксплуатации:
температура от 0℃ до +50℃
Влажность %: від 10 до 95% RH
Условия хранения:
температура: від -20 ℃ до +60 ℃
влажность: < 80% RH
Размеры и вес:
Размеры (Д*Ш*В) 198х128х58 мм
Гарантия:
Гарантийный срок эксплуатации: 1 рік
Прочее:
Страна производитель: Китай

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!