Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Відлякувач тарганів SD-050

Виробник: Saintland
Модель: SD-050
490.00грн

  • В наявності

Електромагнітний відлякувач тарганів SD-050 - електронний пристрій, безперервно відтворює низькочастотні хвилі, що виганяють комах з площі до 100 м2.

Принцип дії пристрою заснований на генерації коливань електромагнітної котушкою за заданим алгоритмом, що виключає звикання у комах і викликає подразнюючу відчуття.
Ультранизькі сигнали впливають на оболонку, внутрішні органи, нервову систему тарганів, що позбавляє їх можливості нормально харчуватися, ховатися в щілинах і переміщатися по квартирі, приватному будинку, дачі, готелі, магазину або офісу.

Електромагнітний відлякувач діє не тільки на тарганів, але і на цвіркунів, павуків, мурах, жуків, бліх і гризунів. Прилад не вимагає ніяких налаштувань і починає працювати відразу після включення в мережу 220 В.

На корпусі розміщені 2 світлодіодні індикатори:

Зелений - показує, що пристрій отримує харчування і працює в робочому режимі. Червоний в миготливому режимі - свідчить, що випромінюються електромагнітні хвилі, що відлякують тарганів та інших комах на частотах 0,8-8 Гц з періодичністю 160 секунд.

Комахи відкладають личинки з тривалим періодом розвитку, які виростають, також сприймають електромагнітний потік хвиль як негативний фактор. Тому повне очищення відбувається через 3-4 тижні.

Важливо, що нові таргани, якщо і проникають від сусідів або з вулиці, то не затримуються надовго, оскільки потрапляють в несприятливе середовище проживання. Відлякувач комах Sd-050 споживає всього 3 Ватта.

Основні характеристики SD-050:

Принцип дії: ультразвуковий
Застосування: всередині приміщень
Площа охоплення: до 100 кв.м.
Харчування: від мережі 220В, споживання 3Вт
Гарантія 6 міс
Виробник: Китай
Отпугиватели
НАДАЄ ВПЛИВ НА: тарганів/ цвіркунів/ павуків/ мурах/ жуків/ бліх/ мишей/
Спосіб впливу: електромагнітний
ПЛОЩА ОХОПЛЕННЯ, кв.м: 100
Живлення: 220В

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!