Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Ефективні відлякувачі змій.

 Leaven LS-107 -Відлякувач змій
Leaven LS-107
2

900.00грн

Відлякувач кротів, мурах, змій Leaven LS-997MR
Leaven LS-997MR
2

900.00грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Ефективні відлякувачі змій.

В останні роки значно збільшилася кількість змій  й все частіш ми їх бачимо у міських  та  селищних територіях.

Люди, які хоч раз побачили змію на своїй ділянці, починають хвилюватися, може вона вирішить тут жити й облаштує гніздо. Не всі ми розуміємо розбираємося в видах плазунів – які є небезпечними або безпечними, але у всіх випадках зустріч є неприємною. Навряд чи господар будинку буде хвалитися гостям, що на його подвір’ї живуть вужі або гадюки. Власник пансіонату чи ресторану втратить відвідувачів, якщо останні побачать змію, нехай нешкідливу. Так як мисливців на рептилій знайти складно, то найпростіше встановити прилад для відлякування змій.

Виходить, що відлякувач змій на дачі – річ дуже потрібна!

Відлякувач змій за своєю назвою – відлякує, але не знищує і не вбиває.

Найчастіше наші клієнти задають питання – як відлякувач змій працює. Відлякувач змій вібраційний і оснащений маленьким електромотором з ексцентриком, який обертаючись з різною ритмічністю і інтервалами, створює у землі коливання (вібрації), щоб у плазунів не виникало звикання. Такий прилад повинен бути закопаний в землю на період роботи з весни до осені. Важливо продумати місце/місця розташування одного чи декількох приладів, так як радіус дії тільки по відкритій землі становить 10 метрів (діаметр 20 м). Якщо на цій ділянці будуть розташовані будь-які споруди (паркан, тротуарна доріжка, споруда), вони будуть поглинати вібрації, як наслідок, ефективності за ними вже не буде.

Ті, в кого є відлякувачі для змії, залишаються задоволеними своєю покупкою, і це можна визначити не тільки з відгуків, але й з повторних звернень, рекомендацій щодо придбання цих приладів.

Відлякувачі змій на батарейках мають перевагу перед стаціонарними, це їхня автономність і мобільність. Ви можете встановлювати дані прилади у будь-якому куточку Вашої ділянки, закопавши по кришку в землю. Термін роботи на одному комплекті залежить від якості елементів живлення та від вологості місця установки. Цей строк може складати за відгуками наших покупців до 6 місяців. Проходячи повз відлякувача, ви можете почути його шум, якщо вібрації стають тихішими або зникають – замініть батарейки. Але радимо перед кожним новим сезоном використання підготувати нові елементи живлення.

У нашому інтернет-магазині https://3sf.com.ua/ Ви зможете купити відлякувач змій Leaven LS-107  тайваньського виробництва у металевому корпусі, гарантія – 12 міс. та універсальний відлякувач змій та кротів Leaven LS-997MR.

Саме ці моделі довеи свою ефективність та надійність. Мы рекомендуємо відлякувач змій купити для захисту від змії, гадюки, вужа.

Відлякувачі змій інструкція знаходиться тут.

На жаль, як відлякувач змій uniel  й відлякувачі змій торнадо, так і экоснайпер ch 316b, скат 49 не представлені на нашому сайті.

Відгуки покупців

Наш блог

Читати далі... Наш блог