Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Відлякувачі собак (кішок, білок)

 Ультразвуковий відлякувач собак Leaven LS-977F
Leaven LS-977F
0

450.00грн

Стаціонарний відлякувач собак і кішок Leaven LS-987S
Leaven LS-987S
1

1 380.00грн

 Стаціонарний відлякувач собак і кішок Leaven LS-987F
Leaven LS-987F
0

1 440.00грн

Стаціонарний відлякувач собак і котів Leaven LS-937CD
LS-937CD
1

960.00грн

Універсальний відлякувач Leaven LS-928
LS-928
2

1 140.00грн

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Відлякувачі собак (кішок, білок)

Портативний відлякувач собак використовується:

  1. використовується для захисту від бродячих собак;
  2. для тренувань при дресируванні.

У цих моделей довжина сигналу 6-10 метрів. Реакція тварини може бути різна: собака може різко схопитися і втекти; може стояти і дивитися на вас, тому слід направляти на мету включений відлякувач деякий час, поки загроза не відступить. Якщо Ви любите велоспорт, то для велосипедистів ультразвуковий відлякувач собак просто необхідна річ в поїздках. Працює на батарейках, просто стежте за своєчасною їх заміною.

Чи ефективний ультразвуковий відлякувач собак?

З упевненістю говоримо ТАК, адже це перевірено на особистому досвіді. Але, слід вивчити інструкцію по експлуатації та суворо дотримуватися рекомендацій по розміщенню і використанню. Хвиля ультразвуку повинна бути спрямована у відкритий простір, не зустрічаючи ніяких твердих перешкод, тобто ультразвуковий відлякувач собак через стіну працювати не буде, тому що ультразвук не проходить, а відштовхується. Застосування тільки на вулиці.

Також є в продажу стаціонарний ультразвуковий відлякувач собак і кішок, який також впливає на подібних тварин і може служити відлякувачем білок, зайців, які сприймають ультразвук на однаковій частоті. На території, охопленій ультразвуком тваринам некомфортно, неспокійно.

Стаціонарний ультразвуковий відлякувач собак і кішок підходить:

  • для приватного будинку, якщо через вашу ділянку проходить міграція котів, забігають чужі собаки. Але враховуйте, що прилад буде лякати домашніх вихованців, слід продумати напрямок його розміщення і вздействія;
  • для балкона багатоквартирного будинку, варто купити відлякувач котів і кішок, якщо під вікнами Вас осаджують вуличні співаки і їх специфічні запахи або вони ночують на капотах і дахах автомобілів, дряпаючи фарбування;

Вуличний відлякувач котів віджене їх на відстань до 12-15 метрів і вам буде спокійніше; Для парковок і стоянок, для підприємств, фабрик, складів і заводів, по території яких можуть бігати бродячі тварини, просто необхідно купити більш потужний відлякувач.

Проконсультуватися, замовити доставку і купити ультразвуковий відлякувач собак і кішок в інтернет магазині ТОВ НВП Дозор, також на Ви зможете розглянути і інші корисні товари.