Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Відлякувачі птахів

Біоакустичний відлякувач птахів Leaven LS-2001
LS-2001
2

1 710.00грн

Біоакустичний відлякувач птахів КОРШУН-8 PRO
КОРШУН-8 PRO
0

3 630.00грн

Газовий відлякувач птахів GUARDIAN-2
GUARDIAN-2
0

8 100.00грн

Звуковий відлякувач птахів САПСАН-3
САПСАН-3
0

1 320.00грн

Ультразвуковий відлякувач птахів Leaven LS-987BF
LS-987BF
2

1 410.00грн

Універсальний відлякувач Leaven LS-928
LS-928
2

1 140.00грн

Біоакустичний відлякувач птахів КОРШУН-16 PRO
КОРШУН-16 PRO
1

4 400.00грн

Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)

Відлякувачі птахів

Ви хочете купити відлякувач птахів?

Який вибрати правильно? Чи можна встановлювати його на дах? А чи треба його накривати. Ми Вам все розповімо) Коли птахи створюють проблеми у вигляді забруднених територій парковок, готелів, будинків або балконів квартир, виклювати врожаю черешні, винограду, або поїдають зерно в сховищах, то Ви знайдете рішення в застосуванні сучасних відлякувачів, які не знищують і не шкодять, а викликають неприємні відчуття і тривогу, страх і страх. Кожен відлякувач птахів має свою площу впливу, в межі якої через деякий час перестають залітати птиці. В основному, відлякувачі птахів призначені для вуличного розміщення.

Різновиди відлякувачів птахів.

В залежності від місця застосування, від виду птахів, і інших особливостей, відлякувачі, можна поділити на:

 • Ультразвуковий, (як приклад - ls 987bf) використовують для квартир, житлових будинків, для дачі та територій, де знаходяться люди. Його можна встановити на балконі. Прилад випромінює ультразвук на тих частотах, які викликають занепокоєння у птахів. А людина його не чує і йому ці хвилі не шкодять. Впливає на дрібних нехижих птахів: сороки, ворони, ластівки, стрижі, шпаки і т.д. Особливість або недолік ультразвукового виду маленька площа охоплення в кв.м, випромінювання динаміка має виходити у відкритий простір, не зустрічаючи перешкод (дерево, паркан, стіна). Працюють від мережі 220В або від батарейок.
 • Біоакустичні відлякувач птахів, (Коршун - 16) видає звуки хижих птахів, він кричить, шумить, стогне, тим самим лякає дрібних птахів. Такий спосіб впливу на птахів застосовується на територіях, де не перебувають / не працюють люди: поля, виноградники, сади, полігони, розплідники. У них більше площа охоплення, ніж в порівнянні з ультразвуковими, наприклад, до декількох Га. Працює від мережі 220В або від АКБ.
 • Пропановий або пропановая гармата, являє собою газовий відлякувач птахів, який використовують для великих територій і для різних птахів (великих і дрібних), встановлюють в аеропортах, на озерах, ставках. Постріли, хлопки чутні на відстані 5-8 Га. Працюють на пропанових балонах.
 • Візуальний відлякувач птахів це опудало або муляж хижих птахів типу яструба, який імітують політ небезпечного винищувача для відлякування на невеликих територіях, найчастіше з чисельної рослинністю. По суті, це динамічний відлякувач птахів, тому що рухається на висоті 4-6 метрів з різною швидкістю і в різних напрямках в залежності і повітряного потоку. Ще до візуальних відносяться і очей хижого птаха. Найчастіше роблять такий відлякувач птахів своїми руками. Вуличне розміщення, рекомендуються в комплексі з іншими відлякувачами для досягнення більшої ефективності.
 • Лазерні - застосовуються всередині будівель на горищах, дратують зір птахів бігаючими кольоровими точками-лазерами, не дозволяючи тим самим поселитися під дахом. Для невеликої площі. Працюють від мережі 220В.

У нашому інтернет-магазині, Ви можете вибрати відповідний по ситуації і купити відлякувач птахів, а якщо виникнуть питання або Ви хочете проконсультуватися? ТЕЛЕФОНУЙТЕ! 095-28-00-222

Найбільшу популярність і позитивні відгуки отримують:

 1. LS-987BF ультразвуковий відлякувач птахів для дачі і балкона квартири;
 2. LS-2001 відлякувач птахів для саду;
 3. "Сапсан-3" відлякувач птахів від черешні;
 4. "Коршун" для полів;
 5. Газовий відлякувач птахів guardian 2 кращий відлякувач птахів в аеропортах
 6. LS-928 відлякувач птахів і мишей.