Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Побутовий нітрат-тестер СОЕКС NUC-019-1

Модель: СОЭКС "NUC-019-1"
2 750.00грн

 • В наявності

Нітрат-тестер призначений для оцінки (експрес-аналізу) вмісту нітратів у свіжих овочах і фруктах в домашніх умовах. Ця функція не використовується для овочів і фруктів, які пройшли обробку (сушку, заморожування, консервацію, і ін.). Аналіз проводиться на основі вимірювання провідності змінного високочастотного струму у вимірюваному продукті.

Прилад оснащений кольоровим дисплеєм, що дозволяє легко, розглянути інформацію. Під дисплеєм розташовані 4 навігаційні кнопки і кнопка «ОК». 

У нижній частині розташований знімний ковпачок, що захищає від випадкових зіткнень з гострим вимірювальним зондом. Контакт з аналізованих продуктом проводиться за допомогою вимірювального зонда, розташованого під ковпачком. Зі зворотного боку розташований батарейний відсік. Живлення приладу здійснюється від двох батарей типу "ААА".

Нітрат-тестер дозволяє проводити вимірювання в більш ніж 30 видах овочів і фруктів, включаючи: абрикос, кавун, баклажан, банан, виноград, груша, зелень, диня, кабачок, капуста, картопля, полуниця, цибуля, манго, морква, нектарин, огірок , перець, помідор, редис, салат, буряк, хурма, яблуко, свіже м'ясо.

Включення. Для харчування нітратоміра призначені 2 батарейки з комплекту поставки. Якщо утримувати в натиснутому стані кнопку включення, то прилад включиться (при включенні протягом 3 секунд демонструється заставка виробника і з'являється головне меню).

Вимкнення. Прилад автоматично вимикається сам через час, заданий в меню: «Налаштування Авто Викл.» Даний параметр в секундах задає час, через яке автоматично станеться вимикання нітрат-тестера при відсутності натиснень на будь-яку кнопку. По-іншому можна вимкнути нітрат-тестер безперервно утримуючи кнопку виключення протягом 1-ї секунди. При відсутності необхідності в використанні нітрат-тестера, рекомендується отримувати з нього елементи живлення.

Стан елементів живлення. У режимі відображення меню в правому верхньому куті екрану зображений символ елемента живлення, за яким можна визначити залишок заряду батарей. Розмір заливки прямокутника пропорційний напрузі на батарейках (акумуляторі), колір визначає стан батарей: зелений колір позначає, що батарейки "свіжі" і придатні до використання; жовтий колір говорить про те, що батарейки виснажені, але ще попрацювати трохи зможуть, якщо встановлений акумулятор, то його краще зарядити; червоний колір заливки позначає що батареї виснажені, результати вимірювання можуть бути недостовірними, потрібна заміна батарей або термінова зарядка акумулятора.

Меню. У режимі відображення меню екран поділяється на три частини: верхня частина екрану - інформаційна. Тут відображається поточний рівень меню, стан батарей (акумулятора). Середня частина екрану - власне саме меню. У лівому стовпчику стрілка покажчик поточного елемента, праворуч стрілка-покажчик наявності підміню або виконання зазначеної функції. Нижня частина - допоміжна. Тут відображається призначення кнопок, а праворуч - натиснута в даний момент кнопка.

Три частини екрану розділені рядками роздільниками. Якщо є частина меню, не відображена на екрані, то в верхньому рядку роздільник або в нижньому рядку роздільник з'явиться відповідний покажчик.

Вимірювання вмісту нітратів. Для проведення вимірювання вмісту нітратів в овочах, фруктах або інших продуктах виконайте наступні дії:

 1. Виберіть перевіряється продукт. Він повинен бути чистим, без бруду на поверхні. Мити продукт потрібно без використання миючих засобів, а тільки простий чистою водою. Продукт не повинен бути зіпсованим гниллю, на поверхні не повинно бути слідів від ударів або укусів гризунів. Продукт не повинен бути висохлим, повинен мати здоровий, апетитний вигляд. Можна використовувати зрізи продуктів, але зріз повинен бути свіжим, терміном не більше 15 хвилин.
 2. Виберіть перевіряється продукт за допомогою меню <Вимірювання>.
 3. Після вибору продукту на екрані повинен з'явитися текст: «Переконаєтеся, що зонд НЕ застромлять в перевіряється продукт».
 4. Протріть проспиртованим тампоном зонд.
 5. Протріть насухо серветкою зонд.
 6. Натисніть кнопку ">". При цьому почнеться підготовка до вимірів (самокалібрування). Дочекайтесь появи запрошення до подальших дій. Під час очікування на екрані буде присутній текст «Зачекайте, йде підготовка до вимірів». В цей час торкатися до щупа заборонено.
 7. Вставте зонд в перевіряється продукт. Встромляти зонд необхідно максимально перпендикулярно площині продукту, бажано, у напрямку до його центру. Не потрібно крутити зондом усередині продукту, тиснути на продукт. Глибина введення зонда може бути від 10 мм до повного занурення в перевіряється продукт. Загострений кінець зонда не повинен виходити назовні з продукту з боку, протилежній до місця введення в випробний тіло. Кінець зонда не повинен потрапляти в зону дозрівання насіння, в район кісточки, у внутрішні порожнечі, а повинен знаходитися в рівномірної м'якій соковитій масі продукту, що найчастіше вживається в їжу. Не використовуєте повторно отвір, залишений в продукті в результаті тесту або іншими предметами.
 8. Натисніть кнопку (Меню). При цьому почнеться процес вимірювання.
 9. Дочекайтесь появи результатів вимірювань. Під час очікування на екрані буде текст: «Зачекайте, йде вимір». У цей час не можна ворушити зондом усередині продукту.
 10. Запам'ятайте результати вимірювання. Крім цифрового значення відобразиться одна з чотирьох написів: «Вміст нітратів в нормі», «Незначне перевищення норми», «Неприпустима концентрація нітратів».
 11. Вийміть зонд з випробуваного продукту.
 12. Натисніть кнопку для повернення в меню (якщо під час вимірювань довго не натискати на клавіатуру, то прилад автоматично вимкнеться). \

Примітки

* Збільшення кількості спостережень призводить до підвищення достовірності показань.
** Час безперервної роботи вироби зазначено при використанні заводських налаштувань вироби і двох елементів живлення з ємністю 1350 мАч

Тип нітратоміру побутовий
Тип індикації цифрова
Кількість продуктів 32
Вимірювані концентрації нітратів 20...5000
Похибка вимірювання нітратів від 30%
Вбудований дозиметр ні
Вбудований термометр ні
Наявність держповірки ні
Діапазон робочих температур -20...60 С
Мова меню англійський, російський
Тип живлення батарейка "ААА"
Кількість батарійок 2
Основний колір корпусу чорний
Розмір 144х47х17
Вага 66 г
Виробник Росія
Гарантія 12 міс.

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари