Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Дошка магнітна крейдяний чорна безрамна 45х60 см

Виробник: Tetris
Модель: VMM 45х60
500.00грн
з ПДВ: 600грн
  • В наявності

Дошка магнітна крейдяна опис:

Дошка 60х90 см, чорна магнітна крейдяний поверхню
Довговічна, не тьмяніє
Легко встановлюється як горизонтально, так і вертикально
Приховане кріплення (монтажна планка + магніти)
Елегантний і лаконічний зовнішній вигляд
Відмінно стирається, комбінується з іншими дошками

Дошка магнітна для малювання крейдою або крейдовими маркерами, чорна, безрамна. Легко очищається вологою губкою або ганчіркою. Надійне кріплення документів, фото, малюнків і записів за допомогою будь-яких магнітів.

Дошка виконана з листової сталі товщиною 0,4 мм, полімерне зносостійке покриття. Зворотний бік дошки виконана з оцинкованої сталі, що додатково збільшує жорсткість і стабільність конструкції. Завдяки якості і властивостями поверхні, дошка не втрачає зовнішній вигляд при тривалому використанні.

Дошка навішується на монтажну планку (в комплекті), легко встановлюється як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Нижня частина дошки притягається до стіни за допомогою магнітів. Надійно закріплюється на стіні, але при цьому її можна легко зняти, попрацювати в іншому місці, і потім знову повісити на стіну, (при необхідності можна зробити не знімною). Полку легко встановлюється на будь-якій стороні дошки. Ви можете самостійно закріпити дошку в будь-якому зручному для Вас місці, не втрачаючи при цьому багато часу і зусиль.

Комплект поставки: дошка крейдяний чорного кольору, полку сірого кольору, монтажна планка, комплект кріплень, комплект монтажних магнітів (2шт), інструкція по монтажу та експлуатації. Упаковка - спінений поліетилен, щільний гофрокартон.

Магнітні маркерні і крейдяні дошки легко комбінуються між собою завдяки високій якості виконання і стандартизації. Ви можете створювати великі проекти, наприклад, повністю залежати ними стіну в аудиторії, або кабінеті, можете комбінувати межу собою маркерні і крейдяні дошки, ці дошки також відмінно виглядають і працюють вдома і в школі.

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: дошка магнітна крейдяна чорна безрамна, дошка магнітна чорна, дошка крейдяна чорна, дошка чорна безрамна, дошка 4560, дошка 45х60