Пн-Чт: з 9 до 17
Пт: з 9 до 15
Інформація
Пошук

Професійне, рідке, засіб для чищення ISOFA 200CLAS

Виробник: ISOFA
Модель: 200CLAS/500
109.00грн

  • В наявності

Обсяг - 500 грам.

Опис ISOFA 200CLAS


Професійне рідким засобом для чищення, що містить абразивні частинки, для миття забрудненої шкіри рук. Перевагою даного засобу є його здатність швидко і дуже дбайливо усунути бруд з ваших рук. Призначений для усунення таких середньо- і сільноустойчівих забруднень, як масла, жири, мастила, бітум, нафти, сажа, гума. Використовується, головним чином, при роботі в автосервісах, СТО та важкої промисловості.

Застосування:
Змочіть руки, нанесіть невелику кількість засобу і розтирайте, поки забруднення не пропаде. Ретельно сполосніть руки водою і висушіть. Потім рекомендуємо нанести один з кремів лінії ISOLDA.

Переваги:

делікатне і ефективно абразиви, рН-нейтральний, з приємним запахом, поставляється в практичному флаконі, який можливо використовувати окремо і в комбінації з власником, спосіб упаковки забезпечує найвищий стандарт в області гігієни і безпеки товару, проста аплікаційна система «CLICK & GO».

Написати відгук

Register to leave a review about the product and earn reward points!

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари

Мітки: Професійне, рідке, засоби для чищення ISOFA 200CLAS - 3, 5 кг.сільноустойчівих забруднень, як масла, жири, мастила, бітум, нафти, сажа, гума, в автосервісах, СТО і важкої промисловості, опис, характеристика, дніпро, замовити, купити,